Wpis z mikrobloga

Mirasy, ostatnio poznałem inteligentną, w moim typie oraz strasznie temperamentną laskę (21 lvl). Jest to współlokatorka mojej dobrej koleżanki z pracy. Poznaliśmy się przy okazji wyjścia na mecz lokalnej drużyny (akcja strasznie spontaniczna, poszła z naszą ekipą).
Od początku widziałem oznaki zainteresowania, dobrze nam się gadało, droczyliśmy się, powiem szczerze że zrobiła na mnie naprawdę pozytywne wrażanie. Nie myśląc długo, na następny dzień zagadałem do niej w sposób droczący sie, dobrze nam się rozmawiało aż do czasu :D. Napisałem kiedy mnie zaprosi na herbatę do niej na .... (nazwa ulicy gdzie mieszka). Odpowiedziała, że nie wie, może coś zaproponuje i czy umiem parzyć herbatę.
Załączam dwa screeny, jak rozmowa się dalej potoczyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

*tam w drugim screenie wspominam o wodzie, tutaj chodzi o to że na meczu wypiła mi pół wody i żartobliwie napisałem że jest mi winna tą wodę (w wcześniejszej fazie rozmowy)

*****************************************
Według mnie strasznie roszczeniowa jest ta dziewczyna, stawiając takie wymagania, owszem jest atrakcyjna, ale nie dam sobie wejść młodej na łeb, być może za bardzo na nią naskoczyłem, co myślicie?
#podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem
Pobierz majsterzpolski - Mirasy, ostatnio poznałem inteligentną, w moim typie oraz strasznie ...
źródło: comment_16014928651Xq3ZesfweCpo4qTLsEcJR.jpg
  • 70
@majsterzpolski: Napisz jej, że już kupiłeś 2 bilety do Cejlonu i razem z nią chcesz zebrać najlepsze herbaciane liście aby wydobyć to co najlepsze z tego zacnego trunku i rozkoszować się tą upojną chwilą gdy razem zaparzycie :)
@KarmazynowyAstrofizyk: dokładnie tak. Laska tak fajnie i luźno napisała a ten odrazu spiął dupe, #!$%@? rozmowę i przyszedł się wypłakać na wykop. @majsterzpolski: Ziomek nie trać czasu tej laski, jesteś #!$%@? i mało inteligentny. Babę można wyczuć w pięć sekund i albo wjeżdżasz z Nestea green w 1,5 l butelce i snickersem albo rzeczywiście ruszasz dupe po herbatę i jest miło. Ty tego nie wiesz i na wykopie się nie