Wpis z mikrobloga

Mirasy, ostatnio poznałem inteligentną, w moim typie oraz strasznie temperamentną laskę (21 lvl). Jest to współlokatorka mojej dobrej koleżanki z pracy. Poznaliśmy się przy okazji wyjścia na mecz lokalnej drużyny (akcja strasznie spontaniczna, poszła z naszą ekipą).
Od początku widziałem oznaki zainteresowania, dobrze nam się gadało, droczyliśmy się, powiem szczerze że zrobiła na mnie naprawdę pozytywne wrażanie. Nie myśląc długo, na następny dzień zagadałem do niej w sposób droczący sie, dobrze nam się rozmawiało aż do czasu :D. Napisałem kiedy mnie zaprosi na herbatę do niej na .... (nazwa ulicy gdzie mieszka). Odpowiedziała, że nie wie, może coś zaproponuje i czy umiem parzyć herbatę.
Załączam dwa screeny, jak rozmowa się dalej potoczyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

*tam w drugim screenie wspominam o wodzie, tutaj chodzi o to że na meczu wypiła mi pół wody i żartobliwie napisałem że jest mi winna tą wodę (w wcześniejszej fazie rozmowy)

*****************************************
Według mnie strasznie roszczeniowa jest ta dziewczyna, stawiając takie wymagania, owszem jest atrakcyjna, ale nie dam sobie wejść młodej na łeb, być może za bardzo na nią naskoczyłem, co myślicie?
#podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem
majsterzpolski - Mirasy, ostatnio poznałem inteligentną, w moim typie oraz strasznie ...

źródło: comment_16014928651Xq3ZesfweCpo4qTLsEcJR.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majsterzpolski: za bardzo się spiąłeś , na to z pierwszego screena trzeba było napisać "jasne spoko, kiedy się umawiamy", po czym kupujesz najtańszą herbatę z lidla plus jakieś pieguski wbijasz do laski, jakby ci robiła wyrzuty to mówisz "myślałem że żartujesz". Było by cimcirimciowane.
  • Odpowiedz
@majsterzpolski: czyli śmieszkowałeś sobie z typiarą na Messengerze, napisałeś żartobliwie, że jesteś mistrzem parzenia herbaty i dostałeś litanię rzeczy, które masz zrobić i do niej iść, na co obruszyłeś się, bo to było serio i nie chcesz być simpem.
W kroku następnym wrzucasz rozmowę na portal ze śmiesznymi obrazkami i pytasz wykopków, którzy w zdecydowanej większości nie trzymali żadnej kobiety poza mamą za rękę, czy na podstawie przedstawionego fragmentu rozmowy
KarmazynowyAstrofizyk - @majsterzpolski: czyli śmieszkowałeś sobie z typiarą na Messe...

źródło: comment_1601493909yrhapkpC4OBanU9Fik5sPm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KarmazynowyAstrofizyk: No kolego, pozamiatałeś mnie :D. Tak było. Teraz widzę swoje s----------e. Nie potrzbnie palnąłem, że jestem ekspertem w parzeniu herbaty, a tak naprawdę g---o na tym się znam...
@radzia303: Być może za bardzo impulsywnie, ale poprostu mam uczulenie na takie laski, przewrażliwiony jestem.

Ogólnie dziewczyna dorabia sobie nieraz, w takim pubu-klubie. W sobotę kumpel robi tam urodziny, ona będzie na barze. Będę ją traktował normalnie, z uśmiechem,
  • Odpowiedz
droczyliśmy się


@majsterzpolski: No to droczyliście się czy nie? Bo na powyższym screenie jest dokładnie to.

Chyba po prostu dziewczyna jest dużo inteligentniejsza, skoro nie załapałeś takiego oczywistego żartu.
  • Odpowiedz