Wpis z mikrobloga

Nie mniej babka w banku była zaskoczona bogata historią kredytową, więc nie było problemu z hipoteka


@Dru_Gru: Od kiedy do obliczania zdolności do hipoteki liczą się kredyty konsumenckie?
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: A po hui mam płacić 2-3k za tel, który i tak muszę doładowywać regularnie aby dzwonić itp xD a tak mam w abonamencie j tel wymieniamy co rok/dwa i wszystjo w cenie tej, która musiałabym wydać na same doładowania xD No rzeczywiście mistrzu
  • Odpowiedz
A po hui mam płacić 2-3k za tel, który i tak muszę doładowywać regularnie aby dzwonić itp xD a tak mam w abonamencie j tel wymieniamy co rok/dwa i wszystjo w cenie tej, która musiałabym wydać na same doładowania xD No rzeczywiście mistrzu


@ZumpkaChinskax: i właśnie dla takich ludzi są telefony w abonamencie. Tępaków, którzy nie potrafią liczyć i myślą że dostają coś za darmo xDDD
  • Odpowiedz
Ty wiesz ze jesteś trochę przygłupi?


@mrmydlo: no dawaj. Udowodnij, że jestem głupi. Ale używaj normalnych argumentów i liczb, po póki co pokazujesz jedynie, że zabolało cię, że jesteś bałwanem co nie potrafi liczyć.
  • Odpowiedz
ta kiedyś tak myślałem, potem zacząłem zarabiać pieniądze a nie 3 na łapę


@murdoc: i dalej nie stać cię na telefon, że musisz go brać w abonamencie? xDDD weźcie się już nie ośmieszajcie xD
  • Odpowiedz
No nie, bo garnków za 5000 zł nie potrzebujesz, a telefonu już tak. Kwestia tego, w jaki sposób go finansujesz, a różnica nie jest znowuż taka ogromna.


@TenTypZez: fajny fikoł xD starym dziadom garnki za 5k są tak samo potrzebne jak julce iPhone za tyle samo.
  • Odpowiedz