Wpis z mikrobloga

Po prostu płacisz trochę więcej za wygodę i tyle. Do restauracji też nie chodzisz, bo samemu w domu można ugotować? :P


@TenTypZez: no ok. Dlatego porównałem to do kupowania garnków za kilka tysięcy. Kto bogatemu zabroni? xD
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: ze strony Play, bez żadnych promocji. Telefon i abonament na 24 miesiące. iPhone 11 64gb. 205 zł miesięcznie + 499 jednorazowo, w pakiecie abonament, który bez telefonu kosztuje 75zl. Wychodzi nam 130zl/mies., czyli po doliczeniu jednorazowej opłaty, 3620 łącznie za telefon, który kosztuje w salonie Apple 3599. Te twoje +/-1800zł to jest cały koszt abonamentu przez dwa lata.

Z obecną promocją możesz zapłacić za telefon 3380, czyli 220 zł mniej
SmellySocks - @wcfilmowe: ze strony Play, bez żadnych promocji. Telefon i abonament n...

źródło: comment_1601502159tY6dyB0sLeIsziuH7HD5v8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SmellySocks: ja #!$%@? xDDDDD nie dziwi mnie że was dymają, skoro z myśleniem na bakier xD

Abonament 205 miesięcznie + 500 zł jednorazowo.
Razem 5420 zł za telefon i abo, w którym masz 70 GB neta+cała reszta bez limitu.

Ten sam aparat w oficjalnym sklepie to 3300 zł. Do tego numer na kartę u tego samego operatora za 35 zł, gdzie masz nielimitowany internet i całą resztę.
Całość 4140 zł.

1280
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Tej, a sprawdziłeś ile masz neta w tym doładowaniu za 35zł? Bo w play to na przykład jest 20gb z pełna prędkością, żeby wyciągnąć przynajmniej te 75 trzeba by dokupywać pakiety. Najlepiej wychodzi chyba Orange flex, ale tam różnica tez jest marginalna.

Mniejsi operatorzy nielepiej, lyca wola 100zl za 100gb. Plush natomiast daje za te kwotę 50. Oświeć mnie, bo może jednak przepłacam za swój abonament.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: wziąłem już 2 razy telefon w orange przy okazji abonamentu (cena raty tel i abo już są od dawna rozdzielne z obowiązku) i zapłaciłem mniej o 2 stówy niż cena tego urządzenia w sklepach. Zatem nie masz pojęcia o rzeczy.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: mnie rok temu ojciec wkurzył, bo dałem mu mojego Redmi 4, którego miałem 3 lata. Po 2 miesiącach poszedł do salonu po nowy telefon i przyszedł z jakimś pazdzierzem, gorszym, niż ten Redmi 4 ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A po hui mam płacić 2-3k za tel, który i tak muszę doładowywać regularnie aby dzwonić itp xD a tak mam w abonamencie j tel wymieniamy co rok/dwa i wszystjo w cenie tej, która musiałabym wydać na same doładowania xD No rzeczywiście mistrzu


@ZumpkaChinskax: i właśnie dla takich ludzi są telefony w abonamencie. Tępaków, którzy nie potrafią liczyć i myślą że dostają coś za darmo xDDD

@wcfilmowe: ale jesteś debilem
  • Odpowiedz
@nyanian: @BajerOp: dobra, cofam. Jesteście gorsi niż dziady, które biorą garnki za kilka tysięcy, bo oni przynajmniej po jakimś czasie ogarniają, że zrobili głupotę, a wy łykacie gówno i sobie wmawiacie, że jest zajebiście xDDD
  • Odpowiedz
ale jesteś debilem xD telefon w abonamencie wyszedł mnie tyle ile bym wziął w najtańszej ofercie na rynku na raty 0 procent, do tego mam wszystko wliczone w abonament i nie muszę jak robak doładowywać telefonu i patrzeć czy mi na karcie zostanie jak muszę np wykonać telefon do kolegi z UK


@BajerOp: to z doładowaniem to jest najlepszy argument ever XDDDDDDD #!$%@? mlotku przeciez ja nie chodze doladowac telefonu do
  • Odpowiedz