Wpis z mikrobloga

@Tymajster: "patrz trochę węziej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie ten temat, to by się znalazł inny sposób na podzielenie społeczeństwa... to jest tylko kolejny temat zastępczy. Próbujemy naprawić świat od złej strony - próbujemy zbudować dom zaczynając od pomalowania ścian. Nie da się tego zrobić.
Nigdy się to nie uda w obecnych warunkach, trzeba najpierw naprawić prawdziwe problemy - edukacja, służba zdrowia, poziom życia i
  • Odpowiedz
Brawo dla uczniów za solidaryzację.


@Phyrexia: Solidaryzacje z głupotą? Przecież oni nawet nie wiedzą co to za szmate trzymają. W polsce lgbt nie jest prześladowane w żaden sposób a napewno nie jak w krajach arabskich. W przypadku kiedy by doszło do prześladowań w polsce gdzie były by jakieś bojówki i by biły tych pedałów to te gówniarze pierwsze by zamkneły by drzwi osobom LGBT przed nosem. Całe to wymachiwanie barwami
  • Odpowiedz
Trzeba być skrajnym by mieć jakieś poglądy?


@kcrgs: Nie trzeba, ale w tym wypadku ci którzy są niby po środku to ludzie, którym nie przeszkadza obecna sytuacja LGBT w Polsce. Są to ludzie, którzy są bardzo źli na aktywistów LGBT bo burzą ich święty spokój i dają ciche przyzwolenie na obyczajową i prawną dyskryminację mniejszości seksualnych.
To nie jest kwestia tak skomplikowana, by było tak szerokie spektrum poglądów. To nie
  • Odpowiedz
@buhubuhu: Nie zgadzam się. Polska była jednym z najbiedniejszych lat dwudziestolecia a jakoś znalazł się czas na pomalowanie ścian idanie kobietom praw wyborczych.
Jakbyś się uparł to zawsze znajdzie się jakiś problem do rozwiązania i odkładanie równouprawnienia LGBT na później. Można rozwiązać kilka problemów na raz. W żaden sposób ustanowienie związków partnerskich nie stoi na przeszkodzie budowie szpitali albo zmniejszaniu podatków.
Poza tym dla Ciebie to malowanie ścian, a niektórzy
  • Odpowiedz
@buhubuhu: No co poradzisz, jak zawsze się znajdą jacyś zacofańcy i obrońcy statusu quo. Zniesienie niewolnictwa albo segregacji rasowej też wymagało walki. Pretensje do ciemnoty trzeba mieć, a nie do postępowców.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: No płytkie zainteresowania, zbyt rozgarnięty może i nie jestem, no ale...Weszłabyś też na mój SO (link na profilu) i pomogła mi w ostatnim pytaniu które zadałem, czyli optymalizacji kodu w R? Nawet Ci podlinkuję. Zaimplementowałem algorytm zwracający najkrótszą sekwencję (superstring) - taką która zawiera w sobie wszystkie podane sekwencje na wejściu? Tutaj dokładny opis problemu. Dla małego zbioru danych program działa bardzo szybko, niestety czas pracy algorytmu rośnie
  • Odpowiedz
@Tymajster: chyba coś Ci się pokićkało... mówisz o problemach w USA - całkowicie inne warunki, inna mentalność, inny świat. Nie porównuj problemów USA do naszych problemów.
My nie mieliśmy nigdy problemów segregacji czy niewolnictwa. (naziści rozwiązali nam tego typu problemy (σ ͜ʖσ))
  • Odpowiedz
@Tymajster: no tak to nie wygląda. Centrysta może zgadzać się z pewnymi postulatami aktywistów LGBT. Centrysta może być za rozwiązaniem problemu poprzez inne akty prawne, które rozwiążą problem, a jednocześnie nie będą tylko dotykać kwestii LGBT. Status osoby bliskiej, brak podatku od spadków i darowizn, bądź też same związki partnerskie, bez adopcji dzieci. Jest wiele kombinacji i możliwości. Ty mi za to próbujesz wmówić niczym jakiś kuc, że albo masz
  • Odpowiedz
@buhubuhu: mentalność konserw jest wszędzie ta sama, a mój przykład zajebisty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@kcrgs: ten kto dzisiaj mówi "mam dosyć tej wojenki" itp #!$%@? mniejszość bo mu się podoba to co mamy teraz.
  • Odpowiedz
@Mastahbabuni: Czy jako osoba o płytkich zainteresowaniach, jak sam pan się określił, którego hobby jest oglądanie streamów z menelami, nie uważa pan siebie za dość niski autorytet w kwestii wypowiadania się na temat tego jakie powinno być zdanie i poglądy osoby inteligentnej?
  • Odpowiedz