Wpis z mikrobloga

@Tymajster: wtf? Można nie wspierać lgbt, a popierać związki partnerskie. Nieźle macie mózgi zlasowane.

Ale wiadomo, każdy kto nie popiera lgbt to honofob, a każdy kto np. Antify nie popiera to naziol ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Fajnie że młodzież zaczęła się interesować LGBT, za moich czasów były głównie patusy konserwowe


@Greensy: W ogóle mam wrażenie, że to pokolenie 01-10 stworzy dużo lepszy świat niż my (zakładam, że też 90-00).
Interesują się ekologią, prawami człowieka, wspierają się. Nie dają się prowadzić na siłę do kościoła (chwala też dla liberalnego pokolenia rodziców 80-90).
  • Odpowiedz
@Tymajster: i co w tym nieprawdziwego? Trzeba być skrajnym by mieć jakieś poglądy? Albo zabijasz gejów, albo dajesz się zabić za nich? Ja #!$%@? xd weźcie zróbcie se wojnę i się pozabijajcie razem. Normalni ludzie będą se żyć, pracować i mieć gdzieś te wasze gownowojny xd
  • Odpowiedz
@kasztelan_angielski: Nie od dziś wiadomo, że młodzież nie potrafi sama wyciągać wniosków i ma siano w głowie. Jest skłonna do popełniania błędów, a do tego pełna arogancji i egoizmu. Ich umysł, psychika i światopogląd są na etapie kształtowania. Proste i naiwne umysły chłoną propagandę i różne ideologie jak gąbka, stąd to właśnie młodzież jest na celowniku różnych oszołomów chcących zapanować nad światem. W tym przypadku komunizm i faszyzm nie jest przypadkiem. Gówniakom wystarczy powiedzieć co jest 'dobre' a co 'złe', dać jakąś nową flagę, poczucie wyższości, zrozumienia, solidarności i przede wszystkim dojrzałości. Oczywiście wszystkie cechy które wymieniłem są marnym złudzeniem. Dzieci te będą lojalne, wierne i potulne w kontekście wykonywania nowych poleceń od tych 'mądrych z góry'. Nie będą kwestionować, pytać, zastanawiać się nad tym co robią, tylko powtarzać te same górnolotne maksymy i frazesy które zostały im wpojone. Kiedy po zasłyszeniu prostego, celnego pytania od tych 'złych' w ich umysłach wyskakuje błąd z powodu braku argumentów. Wtedy zaczyna się plucie, krzyki, obelgi, a nawet (jak ostatnio zaobserwowałem w internetach) szczekanie xD. Oczywiście nie wszyscy młodzi tacy właśnie są, zdarzają się wyjątki, które potrafią trzeźwo i obiektywnie ocenić daną sytuację. Martwią mnie wysokoplusowane komentarze typu:

Nauczyciel ma dwie opcje i cokolwiek wybierze jest na przegranej pozycji. Albo spotulnieje albo dalej będzie fikał i skończy się to dla niego nieprzyjemnymi konsekwencjami. Brawo dla uczniów za solidaryzację.
  • Odpowiedz
Albowiem świadczą one o tym, że poziom intelektualny autorów tych komentarzy, je plusujących i tych rozpieszczonych dzieci którym poświęcono zbyt mało uwagi widniejących na zdjęciu jest zbliżony. Czyli nie ukrywajmy niski.


@Mastahbabuni: Jedno kliknięcie w Twój profil w celu sprawdzenia czym interesuje się użytkownik #!$%@?ący się zapewne bardzo wysokim poziomem intelektualnym. Patostreamy. Autorytet pełną gębą. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Nauczyciel ma dwie opcje i cokolwiek wybierze jest na przegranej pozycji. Albo spotulnieje albo dalej będzie fikał i skończy się to dla niego nieprzyjemnymi konsekwencjami. Brawo dla uczniów za solidaryzację.


@Phyrexia: Widać, że ze szkoły nie wyszedłeś.

Fajnie że młodzież zaczęła się interesować LGBT, za moich czasów były głównie patusy konserwowe


@Greensy: Niezbyt fajnie. Fajnie to by było jakby się interesowała matematyką, a nie ideologią.
  • Odpowiedz
@Greensy: za moich w szkole był jeden koleś, który otwarcie był gejem i regularnie dostawał #!$%@? w szatni od chłopaków ze swojej klasy. Najgorzej, że niektórzy powiedzą, że to normalność.
  • Odpowiedz