Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu pisałem o tym, że zerwałem z dziewczyną bo po pól roku powiedziała ze nic do mnie czuje, to był dokładnie ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/51542733/anonimowemirkowyznania-ja-33-ona-28-po-pol-roku-sp/

Nie ukrywam wyniki tej ankiety trochę mnie podbudowały i potwierdziły, że jednak podjąłem dobrą decyzje. To samo usłyszałem od wielu znajomych. Minęło jednak miesiąc czasu, a ja dalej o niej myślę. To był dla mnie ciężki czas gdzie czułem, że wpadam w jakąś depresje, mało co jadłem, schudłem, tysiące myśli w głowie uniemożliwiały mi prace czy też normalne funkcjonowanie, miałem czasami jakieś dziwne ataki lęku itp. Pomagało zielone, bo jakoś całkowicie pozwoliło mi zablokować myśli o niej i skupić się tylko na jeden rzeczy + wróciłem na siłownie gdzie znowu złość do niej daje mi dobre treningi. Ogólnie po rozstaniu wywaliła mnie na drugi dzień z FB i IG, ale przez jakiś czas wyjaśnialiśmy sobie jeszcze pewne rzeczy na IG. Z 1,5 tygodnia napisałem do niej dość ostro, dlaczego moim zdaniem nie wyszło dlaczego ona podejmuje takie a nie inne decyzje itp. Zablokowała mnie całkowicie po tym, w jakieś formie mi ulżyło, że powiedziałem co myślałem i był spokój. Po tygodniu mnie odblokowała napisała, że nie ma do mnie żalu, chwile popisaliśmy, zeszło znów nasz temat, nie chciała się spotkać by pogadać, stwierdziła ze atakuje ja pytaniami. Ogólnie widziałem ją już na Tinderze i myślę ze już spotyka się z kimś bo ona nie potrafi być sama. Sam byłem na kilku randkach z tindera ale wszystkie laski oceniam przez jej pryzmat i przez to wypadają słabo.
Mikri doradźcie co robić? Byłem w niej zakochany i w sumie dalej mi zależy, wiem że nie powinienem już o nią walczyć, ale ciężko mi się z tym pogodzić. Syndrom odrzucenia?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f746316f49ad326e7b1be1f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 4