Wpis z mikrobloga

@ziemba1: A Ja jestem przeciwko takiemu użyciu gazu. Jeżeli jemu się krzywda fizyczna nie działa i nie było żadnego zagrożenia, to powinien zadzwonić po policje dodatkowo jeśli ma możliwość zrobić zdjęcie.
Gaz pieprzowy jest łatwo dostępny i ostatnio nadużywany. Można uszkodzić komuś wzrok, tak czy inaczej nie uważam, że jest to potrzebne, by komuś zadawać taki ból. Według mnie zgłoszenie na policje i dostać grzywnę, a kierowca rekompensatę.
I śmieszą
  • Odpowiedz
dewastuje mienie, które obraża inne osoby. To tak jakby napisać "Ziemba1 to p-----l" i oczekiwać, że w żaden sposób nie zareagujesz. Ciekawe, co by było, gdyby puścić dostawczaka z napisem "Kościół Katolicki to organizacja pedofilska". Zakładam, że po 2 minutach jacyś rycerze Chrystusa by ją podpalili, zbierając przy tym poklask gawiedzi. LGBT ma dokładnie takie same prawa do obrony swojego dobrego imienia, jak katole.


@camelinthejungle: Nie no tak tam nie
  • Odpowiedz
Gdyby taki zapis o masturbacji nie był w przepisach WHO


@ziemba1: ale co ma wspólnego LGBT z WHO? XDDDDDDDD

Tam jest napis: "CZEGO LOBBY LGBT CHCE UCZYĆ DZIECI"
a następnie insynuacje, że LGBT jest powiązane z pedofilią. Nie widzisz w tym nadużycia? Przecież geje, lesbijki, osoby biseksualne czy trans jako grupa nie są reprezentantami WHO, tym bardziej nie są w żaden sposób powiązani z pedofilią. W szkołach pojawiają się może jacyś aktywiści, ale podpinanie pod to całej grupy jest bekowe. Równie dobrze, jako że są Polakami, można napisać "Czego Polacy chcą
  • Odpowiedz
@camelinthejungle:

CZEGO LOBBY LGBT CHCE UCZYĆ DZIECI"

hmm z tego co kojarze to edukacji seksualnej mialyby uczyc np. latarnicy lgbt pokroju ludzi z grupy Stonewall a nie Panie od Biologii albo nauczyciele od Wychowania w Rodzinie

Naprawdę Twoim zdaniem trzeba u niego wycinać coś z kontekstu, żeby udowodnić, że jest zacofanym religijnym fanatykiem?

W lewackim swiecie ten kto jest prawidziwym katolikiem bedzie tak nazywany i obrazany. Wlasnie pomowiles kogos na
  • Odpowiedz
Wlasnie pomowiles kogos tak jak podobno te napisy na ciezarowce, gratuluje. Moze to ty jestes katofobem a Bosak zwyklym katolikiem?


@ziemba1: nie, właśnie wyraziłem swoją opinię na temat osoby publicznej i mogę przedstawić 150 cytatów z Bosaka, którymi będę bronił swojego stanowiska. Nie napisałem "Katole to dzbany" albo "Katole to pedofile" a napis na dostawczaku odnosi się do całej grupy. Nie głosi, że "Gej Jan Kowalski z organizacji Geje w
  • Odpowiedz
nie pozdrawiam.


@ziemba1: xDD osiedl się gdzieś w Polsce B i załóż swoje konserwatywne ranczo. Bardzo proszę, nie niszcz życia normalnym ludziom, którzy chcą żyć jak w Europie. Ja dla odmiany pozdrawiam i życzę zrozumienia argumentów drugiej strony.
  • Odpowiedz
@camelinthejungle:

Bardzo proszę, nie niszcz życia normalnym ludziom, którzy chcą żyć jak w Europie.

pomyliles mnie z kims z lewicy. Dajcie nam zyc i nie zamieniajce tego panstwa w kolejny totalitarizm, bardzo was o to prosze. Zylismy juz w lewicowych utopiacah i nie chcemy juz wiecej.
  • Odpowiedz