Wpis z mikrobloga

Sienkiewicz to mój jeden z ulubionych polityków PO. Mówi wprost, że jest liberałem i dla niego wrogiem jest zarówno Lewica, PiS jak i Konfederacja, ale jednocześnie ma dość zdrowego rozsądku. Ciekawe, czy Konfederaci mieliby na tyle RiGCZu, żeby się wstawić za kimś, kto nie prezentuje ich poglądów. Śmiem wątpić (poza Wilkiem, bo on miał takie przebłyski).
#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja
Pobierz r.....6 - Sienkiewicz to mój jeden z ulubionych polityków PO. Mówi wprost, że jest li...
źródło: comment_16013969943KRIrPCOVGkWgHR4lT8c8x.jpg
  • 17
@rorf46: ogólnie beka, że ktokolwiek z PO - czyli bezmyślnego, bezideowego, bezpoglądowego betonu politycznego ma czelność pisać, że nie dopuści do wygranej jakiejkolwiek partii xD Wielu pajacy z Plaćformy dalej się nie nauczyło, że oni już nie rozdają kart w Polsce
Ciekawe, czy Konfederaci mieliby na tyle RiGCZu, żeby się wstawić za kimś, kto nie prezentuje ich poglądów. Śmiem wątpić (poza Wilkiem, bo on miał takie przebłyski).


@rorf46: Wykopki już zapomnieli jak Braun bronił jakiegoś LGBTowca przed Milicją na protestach przedsiębiorców?

Wtedy mało kto z #neuropa potrafił przyznać, że Grzegorz Braun zachował się właściwie.

https://wpolityce.pl/polityka/499726-sabina-ktora-jest-norbertem-oto-asystent-brauna-zdjecia