Wpis z mikrobloga

przykro mi cię uświadamiać, ale consensus w sprawie osób trans jest dość jedoznaczny, i wynika z niego, że tak, oni są na serio. Więc nie wypada się z nich nabijać i podważać ich tożsamość.

Mam dwójkę znajomych którzy są trans i są jak najbardziej normalni i valid.


@Gaku745: to zmieniają płeć i mają w dowodzie co innego. Wtedy można do nich mówić według nowego dowodu. Po kiego grzyba uczelnia w
  • Odpowiedz
@Gaku745: identyfikuję się jako pies. Proszę do mnie zwracać się "Burek", a jak widzisz z tym jakikolwiek problem, to Ty jesteś chory psychicznie, a nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie, myślenie, że jest się innej płci jest według mnie zaburzeniem, a naukowcom się w bani zaburzyło, albo jakieś osoby sponsorowały ich "badania". Poczucie bycia kimś, kim się nie jest - brzmi jak
  • Odpowiedz
identyfikuję się jako pies. Proszę do mnie zwracać się "Burek", a jak widzisz z tym jakikolwiek problem, to Ty jesteś chory psychicznie, a nie ja


@Poczatek_twojego_zycia: konserwy mają serio tylko JEDEN żart: jakiś wariant "identyfikuję się jako helikopter".

Nie potraficie nawet nic oryginalnego wymyślić, tylko walicie ten sam tekst jak hivemind ( ͡°
  • Odpowiedz
No to przecież tak robią.


@Gaku745: NO właśnie nie i o tym jest ta nitka.

Ponieważ badaniom naukowym poddaje się WSZYSTKO. Przecież tak odkrywamy sposób, w jaki działa świat. Co w tym skomplikowanego?....

Co tu mają badania do gadania. Uczelnia będzie sugerować się tym co sobie wymyśli student a nie tym co jest w dokumentach.
  • Odpowiedz
@ediz4: A co, uczelnie nie mogą pokazać że są na to otwarte? Przecież ustalono już, że tożsamość osób trans jest uzasadniona. To tylko taki gest. Nie wiem czy dużo zmienia, ale nikomu nie szkodzi. Nikt się nie powinien czuć tym pokrzywdzony. Nikogo takie postanowienie Uniwersytetu nie dyskryminuje. Nikt na tym nie traci. Po prostu mały drobny gest. W czym tu problem?
  • Odpowiedz
@Gaku745: W tym że nazywanie kogoś na podstawie nie jego dokumentów a wymysłów zrobi cyrk z tej uczelni. A to ma być poważna instytucja. Pójdzie tam niejaki Margot który raz jest facetem, raz kobietą w zależności od tego jaka nogą w stanie a uczelnia będzie skakać jak małpa na gumie. Więc tak - szkodzi powadze uczelni i zdrowemu rozsądkowi. Pani Grodzka ma po prostu w dokumentach że jest kobietą i
  • Odpowiedz
Pójdzie tam niejaki Margot który raz jest facetem, raz kobietą w zależności od tego jaka nogą w stanie a uczelnia będzie skakać jak małpa na gumie.


@ediz4: no i w tym momencie wyszła z ciebie ignorancja i transfobia.

Margot była, jest i pozostaje niebinarna. Używa damskich końcówek ale nie identyfikuje się z płcią ani damską, ani męską.

To nie jest naprawdę wcale takie trudne do zrozumienia, i twój brak poszanowania
  • Odpowiedz
Margot była, jest i pozostaje niebinarna. Używa damskich końcówek ale nie identyfikuje się z płcią ani damską, ani męską.


@Gaku745: sramskich. Raz używa damskich a raz męskich - wystarczy że pogoda jest inna.

To nie jest naprawdę wcale takie trudne do zrozumienia, i twój brak poszanowania tej tożsamości jest bardzo smutny. Nie ma sensu robić z tego powodu pokazu buractwa....

Tylko się nie rozpłacz z powodu nazwania po imieniu absurdów
  • Odpowiedz
@Gaku745: No tak, płeć to konstrukt społeczny! Urodzenie się mężczyzną wcale nie oznacza, że jesteś męczyzną :o Że też o tym nie pomyślałem. Dzięki za przypomienie!

A tak przy okazji. Jak jestem mężczyzną (urodziłem nim się i jeszcze się identyfikuję), ale będę psem płci żeńskiej - to już jest choroba moja czy twoja?
  • Odpowiedz