Wpis z mikrobloga

@sadistikexekution: Czy ja wiem? Szczerze to dla mnie trochę to nadinterpretujesz, to zwykły mem robiony na kolanie, nie oficjalny dokument ¯\_(ツ)_/¯ Ja tam zrozumiałem go właśnie tak jak napisałem, nic negatywnego w stronę WOŚPu tu nie odczułem.
@sadistikexekution: wysokie podatki niewazne jak dobrze wykorzystane to zło. Ja wiem lepiej jak wydac moje pieniadze na siebie. Podatki powinny byc minimalne - do zapewnienia policji, sadów, wojska, infrastruktury itp.
@sadistikexekution: "dobrze wykorzystane" właściwie co to w ogóle znaczy i jak to zmierzyć? Zawsze będzie marnotrawstwo, mniejsze bądź większe i niemożliwe jest żeby zawodowi politycy, czy urzędnicy lepiej gospodarowali pieniędzmi niż przedsiębiorcy. Lepiej żeby Państwo ograniczyło się do minimum ale to mrzonka bo ludzie wolą państwo opiekuńcze.
@1marcin1: Spoko, nieironicznie rozumiem ten punkt widzenia. Nie zgadzam się, ale wiem że to również korzystne i spójne logicznie podejście, jedynie osadzone na innych priorytetach pośrednich i mające inny zestaw potencjalnych wad (moje też je ma, nie ma rozwiązania idealnego).
A większość ludzi to akurat woli wzajemnie wykluczające się pomieszanie z poplątaniem, więc tym bym się nie kierowała ;>