Wpis z mikrobloga

@DerMirker: 3 lata mieszkałem na przeciwko od tego baru, czasem bywałem. Natomiast wtedy mi się wydawalo że lepszy jest ten na rondzie Kocmyrzowskim w stronę palcu centralnego. Nie wiem czy dalej trzymają jakość, byłeś może? Wtedy bym polecił, mógłbyś zrobić tam drugie spotkanie porównawcze, może bym wpadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nicnieslyszalam: byliśmy tuż przed zamknięciem, więc jedzenie było już gumowate, przynajmniej moje knedle i pierogi współkonsumenta. Zupy pewnie zagęszczane mąką, niemal wszędzie tak robią, więc dalej możesz poczuć klimat lat 90. Solniczki i pieprzniczki ze słoików itp :D
Nieopodal był też dość obskurny chińczyk ale jedzenie robili gituwa


@jadealboniejade: jak to chińczyk - musi być obskurny, płatność tylko gotówką i nigdy nie mają wydać reszty. ale rzeczywiście jedzenie w tamtym też było bardzo dobre - raz na jakiś czas oczywiście ;) bo potem po powrocie do biura wszyscy czuli z daleka, gdzie się było na obiedzie ;)
@DerMirker: Nie wiem co jedliście, ale 1,5 porcji leniwych z cukrem, to jest poezja w tym barze ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i ruskie też mają bardzo dobre. Dania mięsne akurat tak średnio im się udają. Ale pasztety z jajkiem też są spoko :D