Wpis z mikrobloga

Rozstrzygnimy to raz na zawsze, bo widze ciagle pytania o maksymalna ilosc partnerów

Zapraszam do glosowania
#tinder #s--s #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #przegryw

Maksymalna ilosc poprzednich partnerów lózkowych jaka moglaby miec Twoja dziewczyna/zona

  • 0 2.1% (7)
  • 1-2 35.9% (117)
  • 3-5 24.2% (79)
  • 6-10 5.2% (17)
  • 10-20 3.4% (11)
  • 20-50 3.7% (12)
  • 50+ 8.9% (29)
  • Wole nie wiedziec/pytac ilu dokladnie 16.6% (54)
  • 50+ ale tylko jesli nie pracowala nigdy jako diva 0% (0)

Oddanych głosów: 326

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bombidibajbaj: „puszczania się”? A kto was, wykopki, mianował ekspertami od decydowania kto się puszcza, a kto nie? Jakim prawem robicie sobie na wykopie ankietę, żeby zdecydować, która dziewczyna się puszcza, a u której jeszcze to jest znośnie? Albo może jeszcze jak ma „ryj” lepszy niż 6/10, to może się puszczać i też będzie w porządku?!
Te patriarchalne zapędy, które czerpiecie od wujka JKM, spowodowały, że macie całkowicie na*rane w głowach.
  • Odpowiedz
@suchashame: Na sile niezrecznie probujesz jakis szum tu wywowalac. To jest prosta ankieta orientacyjno-informacyjna, nie ma zadnej wzmianki o puszczaniu sie ani wrzucaniu kogokolwiek do szufladek. Kazdy ma prawo do swojego zdania i nie mozesz mu mówic co ma znaczenie a co nie. Troche dystansu.
  • Odpowiedz
która dziewczyna się puszcza, a u której jeszcze to jest znośnie


@suchashame: Dziewczyny albo się puszczają albo nie. Nie ma żadnych kompromisów, nikt nie napisał tu, że puszczanie się u kogokolwiek jest w porządku xD dalej stawiasz sobie chochoła zamiast punktować argumentami. Podpinanie polityki to już oczywisty błąd poznawczy i dalej nie mam zamiaru z kimś takim dyskutować.
  • Odpowiedz
@maxoutday: w------e mam na to szczerze mówiąc... inna sprawa że mam taki filtr który raczej i to by wciągnął...
Mianowicie dziewuchy z conajmniej 4 związkami ze sobą to już w zasadzie dziękuje.
  • Odpowiedz