Wpis z mikrobloga

Moja #swinkamorska wróciła do zdrowia po pierwszym w swoim życiu przeziębieniu. Jest już stary bo ma prawie 7lat no i wychudzony, chyba ma jakiś zanik mięśni na starość.
No ale pisze teraz z takim problemem że straszny brudas się z niego zrobił. Zawsze był nauczony że kuweta to jego kibelek i tam załatwiał potrzeby teraz to tylko stoi i sika pod siebie po czym może w tym leżeć.
Raz postanowiłam go umyć to woda była cała brązowa xD ale tego samego dnia dupa i brzuch znowu brudny o siku i kupki ( ͡° ʖ̯ ͡°) wydaje mi się że stawy nie taki i nie chce już iść do kuwety albo kompletnie nie panuje nad swoimi potrzebami.
Weterynarz jedynie przy badaniu co powiedział to że rzeczywiście jest za chudy i poszly badania krwi, które nic nie wykazały.
Wyglądało to tak jakby po prostu był głodzony, mimo że on je non stop bo ciągle dbam aby miał pełna miskę, siano i warzywa hmm ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwierzaczki
  • 7
@tHoePs: wszystko z nimi ok były sprawdzane, ogólnie wet powiedział że mogło to być osłabienie po zastrzyku i lekach. Apetyt ma jak zawsze ogromny. Ważę go co tydzien, kiedyś to była niezła klucha teraz tylko 500g :( waga stoi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silent_Mouse: a poziom hormonu tarczycy? Spadek wagi jest częsty też przy nadczynności, pojawia się też biegunka, stąd może być wrażenie ciągłego brudu