Wpis z mikrobloga

Ja: chcę #chad , który da mi bezpieczeństwo, będzie dla mnie miły, ale czasem będzie musiał mną potrząsnąć żebym wrócił do rzeczywistości- byśmy byli jak włoskie małżeństwo. Będę bez wstydu mógł pokazać się z nim na mieście, oraz rodzicom i potrafiący robić niespodzianki np. przyjechanie pod firmę tylko po to aby zaprosić mnie na sushi. W łóżku potrafiący podniecić mnie i ma inicjatywę w związek
Rzeczywistość: Brzydcy faceci, zakola, polacki ryj i ogólnie #p0lak , który nie zbudza zaufania, oraz oczywiście dyskret i wstyd z nim pokazywać się i jedynie co go stać to łobiod w barze mlecznym, a w łóżku drewno jak w seks w Klanie. Oczywiście brak jego inicjatywy w związek.
Dlaczego trafiam na takich facetów jak rzeczywistość? #gownowpis #zalesie #geje #lgbt #gayisok #randkujzwykopem #zwiazki #p0lacy #szukaniemilosci #pytaniedoeksperta #pytaniedoteczowychpaskow #logikateczowychpaskow
  • 10
@mordercastulejarzy: no to sorry ale tak bywa, podejrzewam że na niemieckiej czy francuskiej prowincji też spotkasz kogoś mniej atrakcyjnego.

Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. I nie chodzi o to, że w droższych ciuchach ładniej, tylko sprawa jest wielopłaszczyznowa. Bogatsi mogą sobie pozwolic na lepsze kosmetyki, żywność, mogą poddawać się zabiegom upiększającym.

Inna sprawa, cóż, ludzie dobierają się do swojego „poziomu”. Rzadko kiedy ktoś atrakcyjny wiąże się z kimś mniej
@ayyy_lmao: Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni lub nie mają zdolności kredytowej ;). Nie mam dużych wymagań, ale mam dość krycia się ze związkiem, skąpstwa i wyciągania ode mnie rzeczy z dupy wyjętych. Mam dość pytań czy umiem gotować, oraz co potrafię w domu zrobić.