Wpis z mikrobloga

@YEPs: co nie, konsolka, tv, krzesełko nawet nie potrzebne bo widze dywan mięciutki, patrz jakie okna i jaki widok zajebisty, a kamerą pewnie kuchnia i kibel, jak dla mnie to jest nawet za dużo szczęścia ()
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: Konsoli nie mam, TV nie używam więc na co mie to, PC zamiast tego. Ale chodziło mi raczej o to, że mało chłopom do szczęścia potrzeba :P
  • Odpowiedz
@YEPs: Jako kobieta zapewniam, że też bym chciała tak mieszkać. Tylko gdzieś trzeba gotować, jeść, prać, a potem chować uprane ubrania, mieć przyrządy do sprzątania itp. Może jak się ma służącą, która to wszystko robi (albo na tyle kasy, żeby komuś te zadania zlecać), to pomysł jest nawet ok.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: a później tu kwiatek, tam obraz bo taka pusta ta ściana. Najleosza historia jaką słyszałem od ziomeczka to żona marudząca żeby zmienić kolor ścian no #!$%@? pomalował, kurde ale te meble nie pasują do tego koloru ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak się dzieje życia cud
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@janeeyrie: co gotować? Pizza/kebab codziennie i lecisz. I jakie przyrządy do sprzątania? Odkurzacz, szmatka i wystarczy. Co ty tam chcesz sprzątać. Miejsce na chowanie ubrań? Rzucisz na łóżko i dobre jest, ewentualnie złożysz w kostkę i niech sobie leży gdzieś w rogu.
  • Odpowiedz
Pizza/kebab codziennie i lecisz. I jakie przyrządy do sprzątania? Odkurzacz, szmatka i wystarczy. Co ty tam chcesz sprzątać. Miejsce na chowanie ubrań? Rzucisz na łóżko i dobre jest


@LaylaTichy: brzmi jak typowy Sebek patus. Kebabik, harnasik, ciuchy rzucone gdzie popadnie i konsolka odpalona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@YEPs 1.5roku miałem wynajęty pokój w którym posiadałem tylko wbudowana szafę na ciuchy w kącie materac na ziemi zamiast łóżka i na parapecie kwiatek. Żyłem sobie spokojnie za zaoszczędzona kasę od czasu do czasu gdzieś pojechałem... Minęło jakieś 10 lat teraz mam żonę dwoje dzieci i zawalone 80m2 gdzie wciąż narzekają wszyscy że mieszkanie za małe i nie ma gdzie mieścić kolejnych rzeczy... A ja dalej w głowie próbuje pomieścić 'jakich rzeczy?'
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ogau: nie no bez przesady xD po prostu 99% rzeczy jest zbędnych szczególnie u kobiet które to by sprzątały, przesuwały czy coś robiły co 2h bo im się nudzi, a hobby sobie nie znajdą głupie cipy xD jakieś narzędzia do sprzątania by chciała xD obecne place 50$ firmie sprzątającej raz na tydzień i kto by się jakimiś narzędziami przejmował, a nawet jeśli nie no to odkurzacz lekko wystarczy.

No popatrz na
  • Odpowiedz
Pralka, zwymarka, mopy, może jeszcze jakieś obrazy, stolik, fotele, kanapy xD


@LaylaTichy: to lecimy po kolei:
1. Prać musisz (chyba, że będziesz prał na mieście, co jest nieopłacalne ani pieniężnie, ani czasowo)
2. Zmywarka to wygoda. Chyba, że używasz jednorazowych sztućców.
3. Podłoga może się pobrudzić w każdej chwili, a nie tylko minutę przed wizytą opłaconego serwisu.
4. Obrazy - tu zgoda, w większości domów tylko szpecą ściany.
5. Stolik, fotele,
  • Odpowiedz
Pralka, zwymarka, mopy, może jeszcze jakieś obrazy, stolik, fotele, kanapy xD 2 dni z taką różową i całe mieszkanie zajrbane nikomu niepotrzebnym gownem xD


@LaylaTichy: Jednak to prawda że wykopki lubią piwnice xD Pralka niepotrzebna? Stolik? Kanapa? Serio? xD
  • Odpowiedz