Wpis z mikrobloga

Czołem miraski! Tutaj Wasze ulubione #webh

Miło nam poinformować, że od teraz wszystkie #serwery #vps korzystające dotychczas z klasycznych dysków SSD zostały zmigrowane na enterprise'owe dyski NVMe zapewniające wyjątkową wydajność i niezawodność. Dodatkowo cała dodatkowa przestrzeń HDD SAS została przemigrowana na dyski SSD. W związku z przeprowadzoną zmianą, wydajność dyskowa na wszystkich wykupionych VPSach KVM będzie jeszcze większa niż dotychczas.

No ale nic, czas na to co tygryski lubią najbardziej, czyli #promocja #cebuladeals :

Za jednorazową opłatą możesz dokupić
- 100GB przestrzeni za 150zł jednorazowo lub
- 300GB przestrzeni za 300zł jednorazowo.

Skorzystanie z tych ofert możliwe jest dla wszystkich klientów korzystających z oferty KVM Standard w naszej firmie poprzez kontakt za pośrednictwem panelu klienta. Uruchomienie dodatkowej przestrzeni nie generuje zmiany przyszłych zobowiązań, pobierana jest wyłącznie opłata jednorazowa za uruchomienie oferty. Oferta jest ważna do końca września.

Cieszymy się, że dzięki Wam możemy oferować jeszcze lepsze usługi. Liczymy, że zwiększy to jeszcze bardziej Wasze zadowolenie z jakości serwerów, które dla Was utrzymujemy.


Miłego dnia!
webh - Czołem miraski! Tutaj Wasze ulubione #webh 

Miło nam poinformować, że od te...

źródło: comment_1601124029ymMByqOEFcfj1JTQbn0NWB.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@webh: Dzięki, ale już się przekonałem, ze macie niewiele tańsza ofertę od hekko, a obecnie mam tam optimum, a wiec trochę drożej, a dużo lepsze parametry
  • Odpowiedz