Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U mojej córki Laury zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Istnieje leczenie tej choroby.
Oczekujemy na akceptację zbiórki na siepomaga. Będziemy zbierać na lek Zolgensma - terapię genową która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Jest to kwota astronomiczna, ale możliwa do zebrania.
Proszę o wsparcie zbiórki finansowo, swoim czasem,
przekazaniem przedmiotów na licytacje oraz podzielenie się z innymi o zbiórce na leczenie Laury.
Każda pomoc się przyda.
Proszę o plusy dla zasięgu.
Alex_Cross - Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U ...

źródło: comment_1601117011Cfp9Hm3bruGI6SOJooxpoO.jpg

Pobierz
  • 254
  • Odpowiedz
@Alex_Cross: Moja żona aktywnie pomaga w zbiórce na dziecko z SMA. Przed Tobą trudna droga ale jest to droga, która ma sens. Udało się zebrać już na kilkoro dzieci więc wierzę, że i wam się uda. Trzymam kciuki i życzę dużo szczęścia.
  • Odpowiedz
@Alex_Cross współczuję Mirku, przed Tobą ciężkie miesiące. Podrzuć linka do zbiórki na pw, spróbujemy jakoś pomóc, zarówno wpłatą jak i naszym doświadczeniem. Parę tygodni temu udało się zebrać tą kwotę naszym znajomym dokładnie na ten sam lek. Udało sie, pomimo pandemii i na prawdę długich przestojów. Lek dostał parę tygodni temu w Lublinie. Wrzucałem parę razy wykopy ale przeczytałem same kretyńskie komentarze na temat zbiórki, nie przejmuj się nimi jeżeli takie
  • Odpowiedz
ogromną większość ludzi choćby w tym kraju może sprzedać cały majątek najbliższej rodziny i wziąć kredyty a nie osiągnie choćby miliona, czcze twoje gadanie.


@Naciass: rozliczyłaś się już ze swojej zbiórki na zabieg córki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alex_Cross: wiesz, że dla Twojej zbiórki na siepomaga.pl będziemy musieli dołożyć ponad 500.000 PLN na prowizję tej organizacji bo tyle wynosi 6% które oni zabierają? Dlaczego nie zrobisz np. zrzutka.pl gdzie można to zrobić za darmo?
  • Odpowiedz
podanie leku gwarantuje ozdrowienie?


@Nfvr: Nie, poprawia dość znacznie funkcjonowanie, ale póki co ta choroba jest nieuleczalna.
  • Odpowiedz
właśnie w takim momencie chciałbym zaprosić wszystkich strażników moralności na tag #antynatalizm, żeby mi potem nie #!$%@? jakie to życie jest piękne i jaka to fajna sprawa płodzić bombelki
  • Odpowiedz
Natomiast dla każdego rodzica życie i dobro jego dzieci zawsze będzie na pierwszym miejscu.


@Alex_Cross: Chyba jednak tylko fakt życia, bo gdyby chodziło o dobro, to żaden rodzic nie zdecydowałby się na to, by się rozmnażać.
  • Odpowiedz