Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jestem przegrana?

Mam 18 lat i zaczęłam maturalną klasę w swoim liceum. Nigdy nie miałam chłopaka a moje koleżanki chwalą się, że kogoś poznały, że to już ich drugi/trzeci chłopak. Mają też fajne ciuchy, mogą wracać do domu nawet po północy a ja nie... Mimo, że jestem nawet ładna, chodzę na siłownie po szkole, używam perfum, robię paznokcie itd. to żaden chłopak nie chce zwrócić na mnie uwagi, te wszystkie Oskarki (jak ich nazywacie) latają tylko za moimi koleżankami. Mam iPhone'a, na imprezy chodzę sporadycznie. Na brak przyjaciół nie mogę narzekać, ale nadal nie jestem szczęśliwa. Chyba macie racje - mordy się nie da zmienić...

Bardziej siedzę w komputerach niż moje koleżanki i o samym Wykopie coś słyszałam, ten tag odkryłam nieco później i od niedawna zaczęłam go czytać.
Co sądzicie na ten temat?

#przegryw #pomocy #zwiazki #zwiazek #zalesie #logikarozowychpaskow #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6e1252f49ad326e7b1b411
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: nie bój żaby, ja poznałem moją narzeczoną na pierwszym roku studiów (mieliśmy po 19 lat) i byłem jej pierwszym chłopakiem. Nie była ani brzydka, ani gruba, wręcz przeciwnie - miała bardzo zgrabne ciało, jak się potem okazało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak jesteś k0bietą to wystarczy że dasz jakikolwiek sygnał jakiemukolwiek chłopakowi i on na ciebie poleci. Większość chłopaków jest nieśmiała i boi się zagadać, więc jak nie obracasz się w dynamicznym towarzystwie to ty zrób pierwszy krok w kierunku chłopaka który ci się podoba. Serio jak masz cipę to grasz na easy-levelu, nie wiem dlaczego narzekasz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nie, wchodzenie w związek to nie wyścigi, dobrze o Tobie świadczy że nie uczestniczysz w tym "julkowym" wyścigi o chłopaka. Na dzisiejszych Oskarków nie musisz zwracać uwagi, ale są też inni bardziej skromniej prowadzący się faceci którzy mają hobby, zainteresowania i są zdecydowanie ciekawsi w rozmowie od Oskarka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Daj sobie czas nic na siłę:) Przerabialam to samo w szkole, plakalam po nocach i uzalalam sie nad soba, bo paszczurem nie bylam, a inne paszczury 2 polowke mialy. Po prostu bylam niesmiala i wycofana, a chlopaki w tym wieku biorą tylko to co łatwe i pod ręka. To nie koniec swiata znam mase ludzi ktorzy dopiero po 20 znalezli spbie kogos i jest to normalne. Glowa do gory
  • Odpowiedz