Wpis z mikrobloga

@a2k__: ewentualnie myślę jeszcze, że rozmiar telefonu bo Huawei P30 jednak ma idealny ekran pod kątem wielkości (przynajmniej dla mnie)

hm, szukam właśnie telefonu i to pytanie zadałem tak trochę żeby zobaczyć argumenty za i przeciw. Nie wiem czemu, ale jakoś przemawia za mną ta P30, choć boję się braku wsparcia dla Google'a na przestrzeni roku czy dwóch.
@poCoWamMojNumerTelefonu: @a2k__: nie no nie wyobrażam sobie custom rooma w 2k20 wgrywać xD

jeszcze widzę jedną zasadniczą wadę - ten Snap730G meeeh.

A macie wiedzieć jak wygląda kwestia współpracy Huawei P30 z Googlem? Czy to w każdej chwili może się ukrócić? Czy raczej on jako model będzie miał wsparcie? Było to zapowiadane?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poCoWamMojNumerTelefonu: no trochę skopane, ale tak samo jak spora część ludzi narzeka na aktualizację Windowsa, że psują różne rzeczy. U mnie działa i jedno i drugie xD także trochę nie wiem o co chodzi z tymi problemami miui.
U mnie działa, a próbowałeś wyłączyć i włączyć? XD
@a2k__: Customy to jest jakies rozwiazanie jak masz "X" letni telefon z przestarzalym softem na ktorym juz nie dziala czesc aplikacji, chcesz najnowsze poprawki bezpieczenstwa itd, a nie do naprawiania / zastepowania spartaczonego softu w nowym telefonie.
Ale jak widac po popularnosci MIUI Polska to takich dzbanow nie brakuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)