Wpis z mikrobloga

Ale mile potrafią się zachować polscy kierowcy. Kiedy jeździ się przepisowo, kierowcy jadący za tobą mrugaja światłami albo nawet trąbią klaksonem, żeby podziękować za bezpieczna jazdę ()
Niektórzy jak mnie wyprzedzają to nawet próbują złożyć gratulacje i życzyć dalszych sukcesów w bezpiecznej i przepisowej jeździe, ale ciężko kogoś uslyszec przez zamknięta szybe i szum wiatru ale już po samym gestykulowaniu i minie widzę że są pełni podziwu i pewnie też sami by tak chcieli jeździć przepisowo ale gdzieś się zawsze spieszą ( ͟ʖ)
Totalnie #wholesome na #polskiedrogi polecam każdemu, tyle miłości płynie od innych ze az sie cieplutko na sercu robi ( ʖ̯)
  • 10
Któregoś dnia poszłam do miejscowej księgarni katolickiej i ujrzałam naklejkę na zderzak z napisem:
" ZATRĄB, JEŚLI KOCHASZ JEZUSA".
Akurat byłam w szczególnym nastroju, ponieważ właśnie wróciłam ze wstrząsającego występu chóru, po którym odbyły się gromkie, wspólne modlitwy - więc kupiłam naklejkę i założyłam na zderzak.

Jak dobrze, że to zrobiłam!!!

Co za podniosłe doświadczenie nastąpiło później! Zatrzymałam się na czerwonych światłach na zatłoczonym skrzyżowaniu i pogrążyłam się w myślach o Bogu