Wpis z mikrobloga

Wie ktoś skąd Sośnierz bierze te swoje teorie, że zwierzęta to maszyny z mięsa, że nie potrafią odczuwać bólu, że psy to pasożyty które potrafią tylko merdać ogonem gdy dostaną jedzenie? brzmi to tak absurdalnie, że gdybym nie usłyszał to bym nawet nie uwierzył, że ktoś może tak na serio twierdzić xD Bosak przynajmniej podaje logiczne z punktu widzenia katolickiego fundamentalizmu argumenty ale to co #!$%@? Sośnierz to mi się w głowie nie mieści xD #bekazprawakow #sosnierz #konfederacja #neuropa
sezet11 - Wie ktoś skąd Sośnierz bierze te swoje teorie, że zwierzęta to maszyny z mi...

źródło: comment_16009621798gKpmNhlTdei33ZkpPbP04.jpg

Pobierz
  • 45
@sezet11 Sosnierza traktuje na równi z krulem Korwinem - czasem powiedzą coś mądrego, czasem. Jednak później zaczyna się plejada #!$%@? i #!$%@? teorii podpartymi faktami. O ile Korwinowi już na stare lata odbija, to Sosnierz musi mieć jakieś problemy i zacząć się powinien leczyć. Akurat on się musiał dostać, a nie inni mądrzejsi i efektywniejsi w Konfie.
poraz kolejny przepraszam że głosowałem na konfederacje, wydawali mi się z początku dość rzeczowa równowaga dla innych partii w sejmie.


@Habemuspapam69: No, no na pewno głosowałeś xDDD A Konfederacja na tle innych partii i tak jest najbardziej merytoryczną i aktywną opozycją.
Na tej teologii go tego nauczyli (o ile dobrze kojarzę to to studiował).


@To_ja_moze_pozamiatam: Akwinata uważał za Arystotelesem, że zwierzęta mają dusze, ale innego rodzaju, niż ludzie, tzw. dusze zmysłowe, kończące swoje istnienie w momencie śmierci zwierząt. To jest dalej ortodoksyjny pogląd, ale katolicyzm ogólnie niezbyt się zajmuje tym problemem i nie dogmatyzuje odpowiedzi
https://youtu.be/wQFmEw7-Iz8
Wie ktoś skąd Sośnierz bierze te swoje teorie, że zwierzęta to maszyny z mięsa


@sezet11: To akurat z biologii i ogólnej wiedzy naukowej. Problem w tym, że coś karze mu wierzyć że akurat ludzie to już nie maszyny z mięsa, a w argumentacji posługuje się magicznymi pojęciami duszy i innych cudów.
@sezet11: ja aż miałem wydymić do któregoś OPa, który przytoczył tę wypowiedź, że "dawaj pan źródło", bo tak #!$%@? niedorzeczne mi się to wydawało, że aż nie mogłem uwierzyć XD