Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma jakieś mocne argumenty za kupnem #ps5 a nie #xbox oprócz życzeniowego myślenia, że exclusivy Sony oraz ich liczba będą na tym samym poziomie co na ps4?

#konsole
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ortalionowy: Mnie nie pytaj, sam kupiłem już ps5 ale nie jestem w nie ślepo zapatrzony, PlayStation to tylko i wyłączenie gry na wyłączność. Mi to wystarcza bo lubie gierki od Sony, nie interesuje mnie i nie gram w te wszystkie tasiemce typu nfsy assasiny cody i reszta, ale wiem, ze są ludzie którzy grają, wiec Xbox ma więcej dla nich zalet.
  • Odpowiedz
@glos_zenady: 50zl, bogactwo, gorszy ssd i nikogo nie obchodzi 10% tak jak nikogo nie obchodziło 50% w poprzedniej generacji, ps5 będzie miało coś co się nazywa tempest zamiast atmosajeszcze coś do wyjaśnienia?
  • Odpowiedz
Ja stoję w srogim rozkroku teraz ale serce mówi mi ps5. Logika tez, ponieważ M$ dając tego dziwnego passa teraz otworzył Sony możliwości prześcignięcia i SONY, które dokłada do konsoli licząc na gry coś będzie musiało z tym zrobić. Moim zdaniem wszystko będzie pięknie z ps5 ponieważ studia developerskie rzuca na rynek tytuły dosłownie moment po premierze. Przewaga sprzętowa xboxa nie poraża i nie będzie wpływać na „giernosc” a chęć Japończyków do
  • Odpowiedz
@glos_zenady: Ja to widzę tak:
- Integracja z xperia jako kolejny kontroler albo dodatkowy ekran w grach
- nowe kontrolery typu „move w swoich czasach”
- wysyp exclusive’ów - zapowiedzi zaraz po premierze
- jakiś pass, który da dostęp do gier na ps4 za przysłowiowe „grosze”
- przewiduje platformę typu Xbox, albo Steam na PC i jakiś sposób integracji z PC by „otworzyć
  • Odpowiedz