Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@kl3Hta boję się o przyszłość i ostatnio złapałam bardzo dużego lenia że tak powiem, nie mogę się pozbierać nawet żeby zrobić rzeczy które lubię
  • Odpowiedz
bojję się o przyszłość i ostatnio złapałam bardzo dużego lenia że tak powiem, nie mogę się pozbierać nawet żeby zrobić rzeczy które lubię


@peptide: teraz nie wiem czy piszesz to o sobie, czy o mnie, bo mógłbym się pod tym podpisać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@atteint w takim razie dokładnie wiem co czujesz, mam nadzieję że też nadejdzie u ciebie taka chwila że na moment poczujesz to "pozytywne" co się pojawiło teraz u mnie

No wykop ogólnie to ściek i nie warto tu siedzieć

Ale z jakiegoś powodu oboje tu jesteśmy ( ⁰͡ Ĺ̯͡ )
  • Odpowiedz
@peptide: prawdę mówiąc nie mam pojęcia z jakiego. :D
oświeć mnie, jeśli wiesz.

no i wiesz jak to jest, po każdej burzy wychodzi słońce.


atteint - @peptide: prawdę mówiąc nie mam pojęcia z jakiego. :D
oświeć mnie, jeśli w...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@atteint śliczna piosenka...

Nie mam pojęcia dlaczego jesteśmy na tym świecie, tym bardziej nie znam odpowiedzi dlaczego jesteśmy na mirko heh

Smutne że żyjemy w takiej pętli i zawsze możemy się spodziewać powrotu ciemnych momentów, wręcz czasem nie możesz odpocząć będąc w dobrym humorze, bo z tyłu głowy zawsze jest gdzieś tam taka myśl że to tylko chwilowe
  • Odpowiedz
A tu piosenka ode mnie, tak się właśnie czuję teraz:


@peptide: brzmi jak muzyka puszczana u mnie w domu gdy byłem dzieckiem, a w gości schodziła się rodzina. no i prócz tego brzmi jak lata '70, choć prawdę mówiąc pojęcia nie mam z którego to roku, bo pierwszy raz ją słyszę.
i choć w tekst się nie wsłuchiwałem, to brzmi smutno.

dawno nie spotkałam tu takiego dobrego człowieka jak
  • Odpowiedz