Wpis z mikrobloga

@Quimeen: szkoda że nie można tak jak na reddit wyznaczyć kilku mirków do moderowania tagu, podejrzewam że chętni by się znaleźli a tag by na tym zyskał bo ilość śmieci i shitpostów rośnie z każdym miesiącem, a merytorycznej dyskusji wydaje mi się że nie przybywa
  • Odpowiedz
@studentskyyy: wystawiłem za tyle ile się umówiłem z @LolsLols którego specjalnie dla niego kupiłem na eBay
To że #!$%@? zrezygnował i zostałem w dupie ze #!$%@? Diorem to druga sprawa
I był to jeden flakon a nie flakony
  • Odpowiedz
@studentskyyy: na mnie ma słabe parametry. W sensie po recenzjach na Wykop spodziewalem się killera okazał się nie lepszy niż Dhi. Trwalosc 23h można włożyć między bajki
Za tyle kasy nie potrzebuje kolejnego irysa.
  • Odpowiedz
poza tym jakiej merytorycznej dyskusji oczekujesz, to tylko perfumy xD tu sie content kończy jak u naszego rodaka Jeremiasza


@studentskyyy: zapraszam na basenotes i perfuforum, można przyjąć że to są wyznaczniki tego, jakiej merytorycznej dyskusji oczekuję
  • Odpowiedz
@kyloe: ktoś mi ostatnio proponował założenie jakiegoś tagu premium gdzie można by porozmawiać o perfumach bez przekopywaniela się przez posty z poradami, rozbiórkami i hehe Kourosem. Byl to chyba @mekekeke
  • Odpowiedz
@dr_love: a to ciekawe, na pefru ostrzegają przed używaniem tego "killera", kolejny raz zupełnie odmienne spostrzerzenia. Przecież DHI to przeciętna trwałość, dobrze, że się na DHP nie zdecydowałem
Szanuję Cię za polecenie Eau Sauvage kolejny nie dostrzeżony przez perfuforum zapach, pewnie bym go nie wyłapał sam, a mamy tam tylu speców
@Qtavon: dobra pal gumę już gościu razem z giermkierm @FELIX90 co sponsoruje sobie flakony na rozlewkach
@kyloe: xD
  • Odpowiedz