Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007:
Co w punkt!!!
Limity CO2 NA POLSKIE!!!
50 groszy podatku od reklamówki foliowej!!!
DOTACJE DO PIECÓW!!!
ZWĘŻANIE ULIC!!!
PRZENIESIENIE PRODUKCJI DO AZJI ŻEBY W SWOIM KRAJU MIEĆ CZYSTE RĘCE!!!
A nie tam atakowanie konsumpcjonizmu i biednych "kapitalistów" wspierających lgbt i blm.
Taki post to faszyzm.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Xtreme2007: prawda to ale zarazem to dzieciaki zrodzone przez boomerow wrzucone w swiat zrobiony przez boomerow zmanipulowane przez boomerskie korporacje i rzady. Te dzieciaki czuja ze cos jest nie tak tylko nie wiedza jak i dlaczego. Finalnie to boomerzy za wszystko odpowiadaja, ha tfu boomerstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zenek_: zdajesz sobie sprawę, że nie produkowałby nikt produktu, na który nie ma popytu. Nikt ci nie każe jeść trawy i rozmawiać przez telegraf. Wiadome jest, że w społeczeństwie, w jakim żyjemy nie jest możliwe nie posiadanie telefonu komórkowego, bo to upośledza naszą zdolność do komunikowania się. Przy czym konsupcjonizm społeczeństwa jest wyraźnym problemem w walce ekologów ze zmianami klimatycznymi.
@lizakoo: Kurczę, ogólnie mam raczej prawicowe poglądy, z tym że taka generalizacja nawet mnie oburza.
Nie chcę nikomu światopoglądu burzyć, ale tak się składa, że często środowiska protestujące w obronie klimatu jednocześnie krytykują konsumpcjonizm. Ponadto niemal wszystkie wymienione wyżej problemy związane z udogodnieniami "tego pokolenia" można by zagasić właśnie np mixem energetycznym atom + OZE.
@void1984: nie odwoływałem się do konkretnej grupy społecznej. Op nawet nie podał źródła więc to zwykłe gdybanie na temat nie sprawdzonego wpisu na fb po Polsku przez anglojęzycznego dziennikarzynę.
nie chodzi o to, że miało gorzej. Chodzi o to, że ktoś protestuje w zmianie klimatu samemu się przyczyniając do jego niszczenia. Jak się zaczyna robić to od piwnicy. źródło jak najbardziej by się przydało.


@lizakoo: No tak, bo źródłem problemu jest to, że 16-letni Mariusz jeździ autobusem do szkoły zamiast iść do niej godzinę, a nie elektrownia Bełchatów xD. To raczej Ty odchodzisz od źródła problemu. Co z tego, że
@lizakoo: niestety nie ma takiej opcji by ludzie sami coś zmienili to światowe korporacje wraz z rządami państwowymi muszą podjąć decyzję. Zwykli konsumenci mają tu gówno do gadania. Nie ma znaczenia, że ludzie użytkują coś co wpływa negatywnie na planetę. To nie pojedynczy ludzie to wykreowali. To nie oni nakręcają manie konsumpcjonizmu. Nie przekonasz wszystkich do zmiany, to farmazonski sposób myślenia idealistycznego i boomerskie w #!$%@?. Tu trzeba wielkich zmian, bo