Wpis z mikrobloga

Ale zwróćcie uwagę na jedną rzecz. My się tu dziś rozpływamy nad Lechem w Lidze Europy. I słusznie, nie nie poczekaj, słusznie, bo już zdążyliśmy się odzwyczaić od tego, że polski zespół wychodzi, staje jedenastu facetów i mówią: "panowie, my tu dziś rządzimy". My tu rządzimy, my znamy swoją wartość, jesteśmy przygotowani, zdeterminowani i przyjechaliśmy tu, jak to się mawia na imprezach biesiadnych gdy zostają już tylko starzy wyjadacze - Wojtek coś tam pewnie o tym wie - po swoje. Czasem coś nam nie wyjdzie, oczywiście, ale generalnie to wszystko się decyduje jeszcze przed wyjściem na murawę. Pamiętam, robiłem kiedyś taki mecz, daliśmy przebitkę na widok z tunelu i wystarczyło mi jedno spojrzenie i już wiedziałem kto tu dziś będzie tym przysłowiowym tygrysem, który biega, walczy, zaznacza swoją dominację, a kto...
Nie nie, ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę, tylko do czego zmierzam. Jeśli my dziś byśmy szukali jednej osoby, która odpowiada za to, że Lech jest tu gdzie jest to ja od razu mówię: Dariusz Żuraw. Dariusz Żuraw. Bo co innego prowadzić zespół w Ekstraklasie gdzie przegrasz jeden mecz, drugi, trzeci, za chwilę masz serię zwycięstw i to się koniec końców gdzieś tam rozmywa, a co innego przygotować drużynę na 90 minut IN-TEN-SYW-NE-GO wysiłku, bo to jest granie takie jakiego ci chłopcy... mężczyźni, nie doświadczają normalnie w trakcie sezonu, i w te 90 minut udowodnić, że się zrobiło dobrą robotę w okresie przygotowawczym. I tu widać, że Dariusz Żuraw to jest facet inteligentny, wykształcony, który ma pomysł, ma posłuch, bo to też jest bardzo ważne i ma plan jak tego Lecha wprowadzić do Ligi Europy.
#borek #kanalbekowy #mecz
michnick88 - Ale zwróćcie uwagę na jedną rzecz. My się tu dziś rozpływamy nad Lechem ...

źródło: comment_1600885049f7Gs01YZF9WtZJ4PcPmAae.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@michnick88: Mati, ale umówmy się, widać tutaj jakim piłkarzem jest Ishak. Widać od razu, że chłop jest z Bundesligi, ja to zawsze będę powtarzał że liga niemiecka jest w top 1lig i brawo dla Lecha że zobaczył takiego zawodnika i go kupił. Dzięki temu mu się odpłaca i szczela dwie bramki. Ale Romek poczekaj... Co? Że niby szczelił jedną a to Tiba dwie? Widocznie twój internet jest jakiś mało wiarygodny hehehe.
yourgrandma - @michnick88: Mati, ale umówmy się, widać tutaj jakim piłkarzem jest Ish...

źródło: comment_1600888504AkJxcnUBmtNecA4ZnRhNHJ.jpg

Pobierz
@aut91: Zawsze się zastanawiam jak tacy ludzie zaczepili się i prowadzą pewną działalność od wielu wielu lat i nikt ich nie ruszy.

Za wiki:

W swoim debiucie jako prowadzącego Studio S-13 podał, że w zakończonym meczu padł wynik „zero zero, do przerwy zero zero”.

"Popełniłem logiczny błąd, pech jednak chciał, że na jachcie słuchał mnie szef Radiokomitetu Maciej Szczepański, który zaprosił też znajomych. Jeden z nich zapytał: „Co to za ludzie