Wpis z mikrobloga

Hej, mam fajna ofertę finansowania dla przedsiębiorców z #krakow #malopolska

Pożyczka unijna z funduszy BGK:
1) Pożyczka Płynnościowa: Oferowana podmiotom ze stażem działalności do 2 lat. Celem pożyczki jest finansowanie bieżącej działalności gospodarczej, poprawa płynności finansowej firm niwelująca negatywny wpływ pandemii Covid-19.

2)Pożyczka Inwestycyjna: Oferowana podmiotom z dowolnym stażem. Pożyczka na zakup nowych lub używanych środków trwałych. W tym aut dostawczych, koparek, maszyn budowlanych, maszyn produkcyjnych, sprzętu medycznego i kosmetycznego oraz innych, w związku z rozwojem przedsiębiorstwa. Pożyczka może być udzielana w ramach pomocy de minimis.

3) Pożyczka na start działalności: Dla osób które planują założyć DG, na zakup środków trwałych, reklamę, remont/wykończenie biura, czynsz za wynajem lokalu przez 6 lub 12 miesięcy - a to wszystko z oprocentowaniem 0,03% w skali roku. Kwota pożyczki do 100 489,60 zł, okres kredytowania do 7 lat

Warunki cenowe:
-niskie, stałe oprocentowanie na poziomie 0,44 %w skali roku dla powiatów: nowosądeckiego, tarnowskiego, limanowskiego, brzeskiego, proszowickiego, gorlickiego i dąbrowskiego. Pozostałe powiaty zgodnie z siatką marż przedział 1,44 – 4,44%. Zależy od kondycji firmy i oferowanego zabezpieczenia i wielkości wkładu własnego przy kredytach inwestycyjnych
-0 zł prowizjiod udzielonej pożyczki i za rozpatrzenie wniosku,
-kwota pożyczki od 10 000,- zł do 1 000 000,- zł;(można złożyć 2 wnioski),
-do 84 miesięczny okres finansowania, z możliwością 6 m-cy karencji,
-0 zł za wcześniejszą spłatę,
-konieczne jest zabezpieczenie - czasami weksel dla właściciela firmy, czasami poręczyciel/poręczyciele, czasami zabezpieczenie twarde - nieruchomość, samochód, maszyna.

Wrzucam bo może akurat jakaś firma potrzebuje mega taniej pożyczki.
Z ciekawostek - nie jest sprawdzany bik/krd, jedynie big i dokumenty finansowe ;)

#pozyczka #kredyt #finanse #banki #bank #firma
  • 13
@KromkaMistrz Może rodzice będą. Lubię korzystać z pośredników i nie mam nic przeciwko temu, aby dać komuś słusznie zarobić. Jeśli możesz podać prywatnie nazwę banku kredytującego, to im powiemi dam znać. Nie chcę być potem kolejną bohaterką Sprawy dla reportera w sprawie "kredytu ujnijnego" ;)
@Boczka: Jest kilka firm/fundacji które wygrywają przetargi i oferują środki z BGK. BGK z jakiegoś powodu woli aby inni zajęli się dystrybucja tych środków. Ja współpracuje z jedna z takich firm, czy fundacji :) napisze na Priv potem. Sprawy nie będzie o ile rodzice nie wyłudza pożyczki i nie przeznacza ja niezgodnie z umowa :)