Wpis z mikrobloga

@Chcialbymbyc okej, racja. Co nie zmienia faktu, że ten mem skłania do bagatelizowania jej cierpienia. W sensie wiadomo, nie wiem na ile to poważne, ale właśnie o to chodzi - nie dowiemy się tego z internetu.
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: z tego co widziałem, to ona cierpi mocno na depresję, ale faktycznie na depresję a nie na obniżkę nastroju z powodu mijających wakacji. Więc można zrozumieć, że kiedy byłeś od kogoś uzależniony psychicznie, to takie rozstanie może boleć mocniej niż normalną osobę.
  • Odpowiedz
Ludzie ona ma chorobę dwubiegunową i to taką stwierdzoną przez lekarza psychiatrę, bierze leki i ogólnie ma niezłe odchyły. A wy kręcicie z niej beke.
  • Odpowiedz
Ludzie ona ma chorobę dwubiegunową i to taką stwierdzoną przez lekarza psychiatrę, bierze leki i ogólnie ma niezłe odchyły. A wy kręcicie z niej beke.


@Melisandre: leki tylko pogarszają sytuacje w niektórych przypadkach
  • Odpowiedz
  • 2
Znam taką dziewczynę, która zawsze po rozstaniu robi z siebie ofiarę. Taka z niej opuszczona osóbka, że odkąd zerwała ze swoim chłopakiem (zeszła środa) to już od tamtego czasu miała już 2.
  • Odpowiedz
  • 2
@hetman-kozacki jeżeli wyśmiewasz czyjeś cierpienie, bo jest ładną kobietą (albo raczej dziewczynką), która w dodatku jest sławna


:DDD śmieszy mnie ta jej "depresja po rozstaniu" bo w kolejce do niej ustawiają się już zastępy chadów. ¯_(ツ)_/¯ Ciężko to mają mirasy spod tagu #przegryw a nie ta laska, która płacze, bo ją zostawił chad.
  • Odpowiedz