Wpis z mikrobloga

  • 35
@hetman-kozacki jeżeli wyśmiewasz czyjeś cierpienie, bo jest ładną kobietą (albo raczej dziewczynką), która w dodatku jest sławna, to nie dziw się, kiedy ktoś wyśmiewa kogoś bo jest brzydkim mężczyzną, który nikogo nie interesuje.
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: @aaa_daa: hej, ostatnio wyświetliła mi się ta >>julka<< na Instagramie i byłem zdziwiony jak celebruje rozstanie. vide:

czy jeżeli boli cię dupa, serducho czy cokolwiek innego po rozstaniu to lecisz się tym afiszować na sociale? ni mniej ni więcej jak łaknienie atencji.
  • Odpowiedz
@Kamil10445 no, owszem robiłam tak w jej wieku bo chciałam żeby osoba która ten ból sprawiła to widziała. Zresztą faktycznie istnieje jakiś taki kult bólu w społeczeństwie, może to pomaga.
  • Odpowiedz
@Chcialbymbyc no nagłówek jest debilny, tylko że nauczcie się w końcu, że depresja nie potrzebuje powodu żeby kogoś dopaść. W wieku 14 lat usiłowałam popełnić samobójstwo bo miałam mieć w końcu internet w domu, ale coś nie działało. I to nie jest tak że byłam rozpieszczona, bo wręcz przeciwnie. I przez "próbowałam popełnić samobójstwo" Chce powiedzieć że później chyba tydzień spędziłam pod kroplówką. Takiej selekcji naturalnej chcecie?
  • Odpowiedz