Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
Żeby przypomnieć sobie kiedy ostatni raz byłem w Olsztynie musiałbym wyciągnąć stary notes i mocno szukać, a i tak nie jestem pewny czy bym znalazł. Po ponad roku wracam (okazyjnie co prawda) na szlak, żeby jeszcze przed remontem stacji i dworca zobaczyć jak to tam u Wasz Olsztynianiuniowie wygląda.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji przejdę się w końcu na ten obiad zobaczyć, czy to warto zostawiać tam swoje ciężko zarobione pieniążki ( ͡ ͜ʖ ͡) Jeśli nie to @gumpa_bobi oddaje mi siano ¯_(ツ)

Ktoś jedzie z nami? A może w Olsztynie będziesz i chcesz pogadać łamane na zbic pjone? NIE MA PROBLEMU KOLEGO/KOLEŻANKO!

Dajcie znaka co tam u Was, jakie wojaże przed Wami... może macie jakieś ambitne plany na kilka tys. kilometrów na jedym bilecie czy coś.. (ʘʘ)


A dziś lokomotywa EP07-1043 prowadzi pociągi ze mną na pokładzie:
75111 DRWĘCA
06:47 Poznań Główny - Olsztyn Główny 10:22

16100 MAMRY
13:21 Olsztyn Główny - Poznań Główny 17:24_

#atencyjnymaszynista #100twarzykolejarzy #pkp #intercity #podroze #kolej #pociagi #poznan #olsztyn ##!$%@?
P.....y - Żeby przypomnieć sobie kiedy ostatni raz byłem w Olsztynie musiałbym wyciąg...

źródło: comment_16008346111orO2lwlbIOYCFTbQmOFIc.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: dworzec pks w olku byl w moim osobistym top 5 najbrzydszych miejsc w Polsce co rekompensowala postawiona na zewnatrz buda z najtanszymi zapieksami jakie jadlem zyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy:
Moje rodzinne strony.
Co do Stołówki Warmińskiej, to można tam zjeść, ale osobiście mi niezbyt tam smakowało.
Co do remontu dworca głównego, ma być, ale pytanie kiedy (to już się ciągnie od wielu lat).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pcela: remont dworca a raczej stawianie go na nowo to temat na za kilka miesiecy kiedy bedzie przetarg a ja wspomnialem o remoncie stacji, ukladow torowych, peronow itp
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wszystko masz uwzględnione w grafiku. Czasem od rozpoczęcia pracy do przyjęcia pociągu mamy 10-15 min. Często w Poznaniu bierzemy pociągi "z ręki do ręki" co znaczy, że na oględziny nie ma czasu z bardzo. Pobieżnie oglądamy lok oraz słuchamy mechanika, który przyjechał, czy są jakieś nieprawidłowości. A WOS to chwila moment. Możesz uzupełnić w domu albo (skoro mamy tablety) zapoznać się ze zmianami w międzyczasie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jop1: jechałem wtedy jako szkoleniec. Nie mam tam obecnie szlaku i jeszcze przez jakiś czas tam nie zawitam.
Remont stacji i budowa dworca to skomplikowany proces więc musi trwać. Rozstrzygnięto już część stacyjną, teraz muszą dorzucić do dworcowej i mogą działać.
  • Odpowiedz