Wpis z mikrobloga

Chłop przyjechał "bo mu się grzeje koło z jednej strony". Oczywiście przyjechał tym pojazdem (206) - panie, jeździ, nic się nie dzieje tylko coś ta tarcza się grzeje, weź Pan sprawdź o co chodzi. To aż strach ile takich gruzów zapewne jeździ po ulicach i przechodzi przeglądy za pisiont złotych.


#motoryzacja #wtf #warsztatsamochodowy #samochody
Lanc - Chłop przyjechał "bo mu się grzeje koło z jednej strony". Oczywiście przyjecha...

źródło: comment_16007766331QTYfWHRVVMfK53rgopRDl.jpg

Pobierz
  • 22
@Lanc: zawsze się boję jeździć po polskich drogach, nie dość że ludzie biedni i nie stać ich na przeglądy to jeszcze popularna mentalność "szybko acz bezpiecznie" mnie przeraża.

Nie wspomnę o pijanych kierowcach...
@Lanc i ty powiedz mi co oni na stacjach kontroli #!$%@?ą ? Rozumiem że można przymknąć oko na zjedzone progi, ale na hamulce czy światła ? Za spękane przewody elastyczne czy właśnie za coś takiego od raz powinni zabierać dokumenty. To tak właściwie po co są te kontrolę jak nie działają ?
@troloking: jest w komentarzu, drugi od góry.

@FoxX21: z drugiej strony niestety został tylko jeden, drugi się gdzieś zgubił po drodze :D

@lubiep: do zabierania pięniędzy. Chociaż tutaj to raczej było za pisiont złotych albo na zasadzie, że na kontroli dostał info, że "tarcza się kończy" i tyle. A ziomek zamiast wymienić to sobie jeździł dalej. Już pomijam fakt, że tarcza jest już z 1mm za cienka względem minimalnej
via Android
  • 0
@kawazrana jaka firma? Może po prostu strasznie miękkie klocki albo dużo jeżdżone. Miesiące w samochodzie to mało mówi. Mam klienta który robi 20kkm miesięcznie po mieście. Większość robi 10k rocznie. I tak jednemu klocki wystarczą na 2 lata, a drugiemu na miesiąc ;)
@Lanc Bosh zamawialismy (juz skodzina na zlomie), przebiegi byly tluczone miesiecznie 3-4k km, tryb mieszany pol na pol doslownie miasto/przedmiescia. Byla chyba w 3 czy 4 miejscach, ale nikomu sie nawet nad felicia nie chcialo zastanawiac i tak w te dwa ostatnie lata zuzylismy chyba z 6 kompletow ¯_(ツ)_/¯ tzn zuzyte byly tylko lewe, prawe ledwo musniete zuzyciem.
@s3_owner probowalismy, ale nie pomoglo, a duzo wiekszych inwestycji w pelnoletnia felicie nie chcielismy ladowac, bo perspektywa wymiamy byla bliska (no i a potem raz nam sie posypal plan i kolejne 10 miechow od nowa odkladanie xD)
@Lanc: Ło Panie xD jak do tego ludzie doprowadzają?
Ja to sobie co pół roku zerknę przy wymianie opon i pasuje. Z reguły przy hamowaniu silnikiem zapominam na 50-60k km co to klocki hamulcowe ¯\_(ツ)_/¯