Wpis z mikrobloga

dzińdybry

jako że znane są wymagania #cyberpunk2077 to trzeba piecyka zupgradować coby się chociaż łapać pod minimalne. Czy mógłby ktoś z #pcmasterrace rzucić okiem i coś zasugerować? Na początku myślałem żeby włożyć 16GB ramu i dokupić dysk SSD żeby giere z niego palić ale potem porównałem minimalne wymagania proca i karty graficznej i wygląda na to, że jestem pod kreską. Oczywiście wymaganie jest jedno - jak najtaniej jak najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mój leciwy zestaw to: https://pastebin.com/8iu6t4tV
Najlepiej jakby jeszcze sie udało bez konieczności zakupu całego nowego pc
  • 9
Odpowiedź brzmi tak. Po pierwsze ram, po drugie grafa, ale tak serio to wymień wszystko.


@Czarna_ksiazka: Ja z kolei znowu widzę poradę z dokupywaniem RAMu, czego zupełnie nie rozumiem. Kartę graficzną ma wyraźnie pod minimum, procek minimalnie pod, a RAM spełnia wymagania. Co ma mu dać ten dodatkowy RAM? Wiadomo, że zawsze lepiej mieć więcej, ale to w żaden sposób nie wpłynie na to czy gra mu pójdzie, czy nie.

@
dziękować wszystkim za porady, wybór prawdopodobnie padł na wyciągnięcie kasy ze skarpety i złożenie czegoś nowego oraz nadzieja że się z tego obecnego uda parę srebrników odzyskać