Wpis z mikrobloga

PUA-si oraz zwolennicy tzw. "cold approachu" (zagadywaniu na ulicy do obcych kobiet bez żadnej oznaki zainteresowania z ich strony)! Nadszedł na Was czas!

W tym 10 minutowym filmie sympatyczny Tyrone obala wszystkie mity Frywolnego, Mike-a Uwodzenie i innych trenerów uwodzenia, tym samym zapodając gorzką czarną pigułkę.

Jeżeli nie dostajesz od kobiet sygnałów zainteresowania w stylu bawienie się włosami, uśmiech czy nawet zwykłe spoglądanie na Ciebie to znak, że jesteś dla nich równie atrakcyjny co rozrzutnik świńskiego gnoju!

Brak sygnałów, to też sygnał

Nie ważne jak nieśmiały jesteś, jak socjalnie dysfunkcyjny jesteś, ile razy dziennie się masturbujesz itd. Jeżeli się podobasz kobiecie to zostaniesz o tym poinformowany w dyskretny sposób. Ja sam jestem piwniczakiem i miałem takie reakcje. To znaczy, że każdy może je dostać jeśli przejdzie test wyglądu.

Zresztą obróćcie sytuację. Jeżeli kobieta Wam się podoba to się za nią oglądacie, prawda? Nawet jak nie chcecie do niej zagadać to parzycie na nią. Jeżeli natomiast w tym samym pomieszczeniu jest dziewczyna z którą nie wyobrażacie sobie seksu, to traktujecie ją jak powietrze.

Myślicie, że kobiety mają inaczej? Myślicie, że wszyscy mężczyźni są dla nich jak powietrze do czasu, jak pokażą pewność siebie i poczucie humoru?
To źle myślicie. Radzę Wam poobserwować zachowanie grup różowych stojących np. na peronie. Ja widziałem wiele razy jak na widok wysokiego Oskarka jedna szeptała coś do drugiej z uśmiechem patrząc się na niego.

Polecam obejrzeć cały film. Oto najważniejsze cytaty Tyrona, który w pół roku wybolcował 100 kobiet bazując jedynie na oznakach zainteresowania:

"Nic innego nie sprawia, że objawiasz się jako ktoś: słaby, niskiej wartości, ktoś kto nie ma innych opcji, niż cold approaching!"
"Kobiety chcą się ruchać z facetami, którzy już zostali wybrani. Którzy są preselekcjonowani"
"Musisz zaczekać na kobietę, która będzie Ci dawać sygnały bycia wybranym. To da Ci przewagę"
"(...)ale żeby być wybranym, musisz wyglądać jak coś co kobiety chcą wybrać"
#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wyglad ##!$%@? #pua #podrywajzwykopem #frywolny
B.....W - PUA-si oraz zwolennicy tzw. "cold approachu" (zagadywaniu na ulicy do obcyc...
  • 10
  • Odpowiedz
@: Oszołom - Eugeniusz_Zzua

"
W tym 10 minutowym filmie sympatyczny Tyrone obala wszystkie mity Frywolnego, Mike-a Uwodzenie i innych trenerów uwodzenia "

Obalić to możesz sobie tanie wino pod stołem a nie wiedzę która jest sprawdzona, która Frywolny zbierał od 15 lat żebyś desperacie nie musiał samemu robić tych błędów.

Odstaw już, chipsy, gry komputerowe i babcine spodnie dresowe , wybierz się do stylisty niech cię umyje i ubierze bo desperacja
  • Odpowiedz