Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Czemu tak dużo mężczyzn jest w obecnych czasach takim wyrośniętym dzieciaczkiem i przerasta ich dorosłość w relacjach damso-męskich?

Kolega wziął ślub w wieku 25 lat, z żoną jest w związku od czasu jak miał 17. Każdy się pyta po co tak młodo i argument stażu zwiąku nie jest racjonalny.

Teraz jestem z facetem - no z uczuciem wpadłam jak śliwka w kompot. Nie widzę poza nim świata, on też wydaje się bardzo zaangażowany.
Powiem nawet, że bierze moje potrzeby pod uwagę w rozważaniu mieszkań i też zaplanował ilość dzieci i ich imiona.
No i jesteśmy jakiś czas razem, ponad rok mieszkamy wspólnie.
Ostatnio poruszyłam temat, że nie chce z niczym naciskać, bo nie tędy droga ale chciałabym kiedyś zmienić nazwisko na jego - skamieniał i za chwile wszystko obracał w żart wymijająco.

Gotuje, sprzątam, pracuje (chyba nawet za wiecej niz on - w każdym razie wychodzi mi ponad 5k na rękę i nie dokłada do mnie), mam jasny, pozytywny stosunek do intercyzy, dużo sie ucze inpotrafie zorganizować swój czas, nie ograniczam go z zainteresowaniami albo wyjsciem na p--o z kolegami, seksu nie odmawiam i pronuje sama, jazd raczej nie robie (zdarza się, ale umiem po nich przeprosic i wynikaja z przepracowania i przemeczenia zazwyczaj)

Czemu? :| ma wszystkie profity jak w małżeństwie, nawet głośno mówi o planach życiowych, a jak cos tam powiedzialam to unika tematu jak ognia.
Troche czuje jakby sie ktos mna bawil "mam regularny s--s, ciepla atmosfere, obiadki i niedokladam ani grosza, ale moze trafi sie ktos lepszy"

Z bylym bylam z 8 lat, odeszlam bo czulam sie nieszanowana, jak kończyłam związek to stwierdził, że chciał brać ze mną w przyszłości ślub, ale nie wiedział potrzeby narazie - no dobra, ale jak to, chciał kiedyś slubu ale bał sie tego tematu z poruczyc przez 7 lat jak było dobrze? Czy ślub u facetów to jest potrzeba jak chcesz dzieci (już sie starać) i nic więcej?

A i zeby nie bylo - nie mam nadwagi, raczke pod wieloma wzglefami jestem przecietna ale oddana i pracowita. Moj facet obecnie jest dosyc blisko 30.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f685456f49ad326e7b1a86b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Dam Ci radę, nie czytaj komentarzy tych ludzi tutaj. To, czego pragniesz jest całkowicie naturalne i generalnie większość ludzi, którzy byli wychowani w dobrych domach, ze zdrową atmosferą rodzinną i relacją pomiędzy rodzicami, będzie dążyć do tego, czego chcesz Ty.
  • Odpowiedz