Wpis z mikrobloga

WCALE MI NIE PRZESZKADZA TO ŻE MOJA DZIEWCZYNA MIAŁA PIĘCIU GOŚCI PRZEDEMNĄ


@uncle_billy_aniki: wystarczy mieć pięć dziewczyn przed aktualną i ma się na to #!$%@? bo tak działa życie, że ludzie sie ruchaja XD

No chyba że wszystkim dawała a tobie nie chce, to znaczy że po prostu ma się odpychający wygląd XD
  • Odpowiedz
  • 1
@stanley___ Ślub z kobietą która posiada dziecko bedąć młodym jest największym błędem owa kobieta zawsze na 1 planie będzie miała swoje dziecko,czas wszystko będzie poświęcac mu ty bedziesz zawsze drugi w kolejce podrugie jeśli masz wybór a on jest zawsze to poco brac kogoś z dzieckiem?
  • Odpowiedz
@g0dl1ke no i ze względu na ten wygląd nie miałem żadnej, przez co wymagam tego samego od dziewczyny czyli dziewictwa. To chyba normalne, a wy się zesraliscie xd
  • Odpowiedz
@Faraluch @GoodGrace to jak poznać, czy nie kłamie skoro to takie normalne że nie ma błony? Nie da rady poznać? I nie wmawiajcie mi że to normalne że nie ma błony, bo po co w takim razie płacić masę hajsu na rekonstrukcje błony skoro można tylko udawac że boli? A jednak takie operacje istnieją, czyli komuś na tym zależy
  • Odpowiedz
@Lucider5: nie mieć błony zdarza się, ale rzadko. Mi chodziło że często zdarza się błona rozciągliwa która nie krwawi za pierwszym razem

to jak poznać, czy nie kłamie skoro to takie normalne że nie ma błony?

Nie wiem w związku ludzie mówią sobie o takich rzeczach, a jak poznasz że robiła bądź nie ustami? No nie da się
  • Odpowiedz
@Lucider5: zazwyczaj i widać, i czuć różnicę, i zazwyczaj krwawi. Czasem lekko czasem bardzo. No i czasem wcale. W google wpisz sobie rodzaje błon dziewiczych, są rysunki
  • Odpowiedz