Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrol411: nie miałem tyle samozaparcia żeby uczyć się każdego wroga czy ogólnie mechaniki walki, więc można powiedzieć chyba, że za trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sondokan: Póki co na razie tylko Darkest Dungeon. Nie przez to, że ginęły mi postacie, bo na to byłem gotowy, ale nie chciało mi się ogrywać/sprawdzać kolejnych bohaterów, gdzie do tego często nie było kogoś sensownego do rekrutacji. Kiedyś może wrócę, ale przez ten czas mam dużo taktycznych gierek, które są zwyczajnie przystępniejsze, co nie oznacza, że bardzo łatwe.
@Sondokan: Ocenię tylko wersję na ps4, grając przez kilka godzin miałem wrażenie ciągłego praktycznie stutteringu, co mnie męczyło. Ogólnie mam wrażenie, że gra jest dość drewniana w gameplayu, czytałem innych opinie i mówili, że nie mogli przeboleć sterowania na padzie (w sensie klawiszologia niż samo granie na padzie), a jak podchodzili pod pctową edycja, to jak ręką odjął, więc jak kiedyś znajdę ziomków do co-opa to pewnie spróbuje na PC;p Tak
@Sondokan: W3 - beznadziejna drewniana walka, mnóstwo głupich bugów, niby otwarty świat ale gdy pójdziesz w złe miejsce automatycznie dostajesz bęcki, HZD - gra spoko ale bardzo monotonna, szybko się znudziłem, mafia 3 - tu szkoda komentarza, dziwne że ktoś pozwolił żeby ta gra wyszła, na szczęście nie kupiłem tylko wpadła w PS+