Wpis z mikrobloga

@Lordzik - konkretne pytania i dość tej ściemy!
Szedłeś z czeczenem na patelnię, gdzie miał czekać "gosć specjalny" (czytaj: operator pampers), wdałeś się w międzyczasie w konflikt z typem w czerwonej bluzie" i wyskoczenie do niego wciąż uzależniałeś od pojawienia się operatora.
1. Skąd (dzielnica, muasto) miał dojechać pampers Szymon? i jakim środkiem transportu?

2. Jakim cudem i dlaczego najpierw miał być za 3 minuty, potem za 15 minut, a w rezultacie był po godzinie i ponoć trzeba było po niego iść na centralny?

3. Dlaczego czeczen nie mógł niby trzymać telefonu i nagrywax jak byś się bił z "czerwonym"? W czym on gorszy od naprutego i przećpanego, sapiącego Szymona, który ledwo na nogach się trzymał i kamerował chodniki?

4. Po cholere w ogóle ci ten szymon?

5. Dlaczego ty ciągle nie masz kasy i zaczynasz się zachowywać jak żebrzący menel, sępiący nawet o szluga? Jakiś czas temu byle komu wszystko stawiałeś, a teraz nawet na szlugi nie masz?

6. Dlaczego uprawiasz na wykopie żebrę, zamiast pożyczyć od lepszego obsrańca, dwa palce w natalce, czy wspomnianego pampersa szymona? Choć w sumie skoro lepszy obsraniec ma jedną koszulkę, portki i dziecięcą czapkę, to może faktycznie jest zabiedzonym mitomanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Dlaczego nie wziąłeś czeczena do domu jak uzgadniałeś? Myślisz naprawdę, że widzów obchodzą twoje podrywy jakichś karyn?

8. Szymon Szymonowicz na twoim czacie to legitny nick pampersa szymona?

Czekam na odopowiedź OBŁUDNIKU, bo póki co spóźnienie szymona wygląda dla każdego myślącego na ustawkę, by uniknąć konfrontacji z "czerwonym", którego po ponad dwóch godzinach udawałeś, że szukasz, kiedy gościu już pewnie dawno spał na melinie i nawet nie pamiętał o jakimś cieplaku ze skierniewic.

Jeśli nie odpowiesz będę posta wklejał do upadłego, by więcej osób przejrzało na oczy Twoje mitomaństwo i obłudę.
Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za literówki.
#dwapalcewnatalce
  • 11
@korf1: na obronę Lordzika powiem tylko tyle, że Czeczen jest #!$%@?. Po 5tej trzymał cały czas kamerę i tyłu płyt chodnikowych co nam pokazał to #!$%@? nie zlicze. + Chłop ma schizofrenię i ciągle #!$%@? od rzeczy.

To że czekał to akurat na plus, bo dostałby przekopkę za darmo i nawet by się to nie nagrało.
@Puszkov: to po cholerę bierze kolejnego spierdoxa, niczym nie różniącego się od mitomana mareczka i obiecuje mu cuda, wspólne melinowanie, zakłada jakieś dwuosobowe teamy (żenada) i zawiera z nim jakieś "pakty"(jeszcze większa żenada).
@korf1: bo nie wiedział co ma robić xD Jeśli Ty serio wierzysz, że Czeczen będzie stałą twarzą ekipy to zastanów się nad sobą.

Czeczen to stypiarz w dodatku ma schizofrenię i jest #!$%@?, go się nie da słuchać. Jak do Patryka to jeszcze nie doszło to mu więcej spamcie. Kierownik powinien byc zdrowy na tyle, żeby #!$%@?ć głupoty ale żeby jednocześnie poziomem mitomanii nie przebijał możliwości analchyka. Taka Beatka i jej
@korf1:

1/2/3 pisał mi że będzie za 3 min po czym go nie było miał być metrem dlatego tam czekałem a nagle mi pisze że idzie z centralnego dla mnie też to było dziwne więc z perspektywy widza tym bardziej nie chciałem narażać telefonu dając go czeczenowi nie znam go na tyle a jak bym działał różnie mogło by być

4 Szymon to mój przyjaciel dzisiaj dał sobie dobrze radę ale
@Lordzik:
Ad. 1/2/3 i 8. Jeśli Szymon Szymonowicz to jego autentyczny nick, to gościu w trakcie kiedy niby jechał odzywał się na czacie, więc KŁAMAŁ pisząc, że nie wie co się działo i dzieje (spina z czerwonym). O wyzywaniu na czacie od "polaczków" i "cebulaczków", nie wspominając. Kolejny ratlerek pokroju obsrańca - kozak w necie...Metro było zamykane w czasie kiedy byłeś na patelni, serio nie dalo Ci to do myślenia? Myślałeś,
@korf1: gosciu trafiasz w punkt. A @Lordzik mówisz ze sie obawiales dac telefon czeczenowi zeby nagrywal ale po 5 to juz kazdy trzymal tel i mogl sobie robic co chcial to wtedy nie obawiales sie i poszedles w #!$%@?... mysle ze jednak chciales bic sie z sebixem tylko szymon #!$%@? widzial wszystko live i opoznial specjalnie bo sie obsrał i wziął jakąś grubą wywłoke co niechcial byc na kamerach. W koncu
@Lordzik: Mógłbyś zarabiać sporo na tych streamach gdyby głośnik był na full, a ty robiłbyś cele które od razu byś spełniał typu "800 zł i wbijam z kierownikami na cudze wesele/walka Czeczen kontra Łysy/stream z kościoła", zależy co tam by chciała widownia.
@korf1: wcale nie musi (nawet nie powinien) #!$%@?ć się z patusami żeby zarabiać.
On musi po prostu zacząć myśleć bardziej marketingowo. Myślałem że Dwa Palce będzie na tyle ogarnety, że mu w tym pomoże ale na razie się zawiodłem.
Sam kontent strimow z miasta większości się podoba. Tylko nauczyć się to spienieniężyc.
@Tsewang: a czy ja twierdzę, że musi się bić i robić z siebie streetfightera nansiłę? Napisałem co mógł zrobić, zamiast zgrywać kogoś, kim nie jest, robić jakieś (być może) ustawione akcje z opóźnieniem dojazdu Szymona i mitomanić obiecując rzeczy bez pokrycia.
W rezultacie zamiast OBIECANEJ bitki ( do której nikt Cię pierwotnie nie zmuszał) mieliśmy warczenie wykastrowanym głosikiem psa Szymona, udawane przez niego spazmy po nafuraniu się i oglądanie jego tyłka,
@korf1: szczerze, szczerze...( ͡° ͜ʖ ͡°) ...to nie oglądałem jeszcze tej konkretnej akcji. Możesz mieć racje co do tego jak on to załatwił.
Niestety szoterzy jakoś się nie popisują i nie znajduje ani szotów ani całości strima(,)