Wpis z mikrobloga

Według moderacji:

Znalezisko polityczne:

Tytuł: Mentzen o podatkach #1 - Formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce
Opis: Zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka z nowej serii Mentzen o podatkach. W pierwszym, testowym, odcinku omawiam różne formy prowadzenia DG

Znalezisko niepolityczne:

Tytuł: Ekspert: Rząd w ustawie o cyberbezpieczeństwie wprowadza cenzurę Internetu!
Opis: Rząd opracował projekt ustawy, która wyposaży Pełnomocnika Rządu ds. Cyberbezpieczeństwa w uprawnienia, zgodnie z którymi będzie on mógł wydawać bezpośrednie nakazy zabezpieczające! W drodze tego nakazu będzie można odciąć konkretne zasoby, IP albo konkretne serwery od polskiego Internetu!

Zgłosiłem drugie znalezisko za niepoprawne tagi, a konkretnie - brak tagu polityka. Nie zaskoczono mnie - zgłoszenie odrzucone.

Dawniej jak jeden z większych cenzorów polskiego Internetu płakał o ACTA, a znaleziska o tym pojawiały się przez pewien okres codziennie (głównie od @moby22), brak tagu argumentowali tym, że dla ważnych spraw społecznie nie będą stosowali tagu stworzonego do cenzury treści, czyli polityka właśnie.

Jakiś czas temu Mentzen publikował filmy min. o prowadzeniu działalności i podatkach. Zero treści politycznych. Mimo to moderacja... do znalezisk doklejała tag polityka. Kiedy robiłem znaleziska i wpisy o tej sprawie (zachowaniu moderacji) - namolnie dorzucano mi owy tag.

Ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do moderacji i administracji?

[ #konfederacja | #moderacjacontent | #lewackalogika | #bekazlewactwa | #afera ]
Pobierz U.....e - Według moderacji:

Znalezisko polityczne:

Tytuł: Mentzen o podatkach #...
źródło: comment_1600461253yhc4k0J9iSBDO9RUHUNzP8.jpg
  • 3