Wpis z mikrobloga

@UchoSorosa srogo się ośmieszył. Nie spodobał mu się mój wczorajszy wpis, w którym napisałem że zakopanie znaleziska 17 sekund po dodaniu (znalezisko dotyczyło półtoragodzinnego wywiadu który miał premierę dosłowniew tym samym momencie) jako informacja nieprawdziwa jest działaniem ideologiczny (i de facto manipulacją). Przyczepił się że dzisiaj ja zakopałem inne znalezisko 18 minut po jego dodaniu, a przecież było do przeczytania 15 stron niewyjustowanego tekstu. Miał pecha bo wszystkie 15 stron już czytałem i dwie godziny wcześniej na mirko nawet pytałem o tekst ujednolicony, żeby wiedzieć które poprawki przeszły. Odpisałem na komentarz i co on zrobił? Usunął mój komentarz odpowiadając: "nawet nie czytałem". Oto poziom debaty na wykopie. ¯\_(ツ)_/¯

#polityka #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #neur0pa #wykop #moderacjacontent
źródło: comment_1600453973VfGDvE0EsTMjqDng14RXyW.jpg
  • 3
Wołam @Zendemion bo pewnie nie zdążył przeczytać mojego komentarza.

Poniże jego treść, którą zachowawczo zapisałem:

======

@UchoSorosa: to teraz ja ci wytłumaczę jaka jest różnica.

Mój wpis dotyczył zakopania znaleziska 17 sekund po dodaniu, 6 sekund po premierze na YT tego wywiadu. W dodatku zakopania jako informacja nieprawdziwa. Nie wiem co mogło być informacją nieprawdziwą - wywiad się nie odbył?

Ja zakopałem znalezisko jako "nie nadaje się" 18 minut po jego
źródło: comment_1600454223kgpKV72xWcG1ky8LO8Jf8M.jpg