Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Spotykałam się przez 2 tygodnie z super facetem. Było wszystko idealnie. Wiedział z góry, że szukam związku i sam mówił, że też szuka związku. Spotykaliśmy się często. Angażował się, wychodziliśmy na randki czy do jakiś lokali. Poznał mnie ze swoim psem, często się przytulał, łapał za reke, całował w główkę, kładł głowę na moje kolana, tulił się, zamawiał mi ubera bym nie wracała wieczorem, całowaliśmy się. Nie naciskał na sferę seksualną, ale leciał na mnie. Pomagał mi w różnych rzeczach, pamiętał co mówiłam do niego, robił plany na przyszłość. Mówił o tym, że kiedyś poznam jego mame. Mieliśmy się spotkać w środę ale musiał zrobić jakąś prezentacje do pracy. Przenieśliśmy to na czwartek ale w czwartki ma probę zespołu i naprawiał jeszcze jakiś system z roboty. Mieliśmy spotkać się dzisiaj. Sam zaproponował jedzenie i potem kino. Potwierdził wczoraj. Ale od 18 sie nie odezwał. Przeczytał moje wiadomości o 5:30 i nie napisał Dzień Dobry jak zawsze. Próbowałam coś tam napisać do niego w trakcie dnia, ale nie chciałam być napastliwa, zrzuciłam na to, że pewnie ma dużo pracy. Jednak dalej potem się nie odzywał. Zbliżała się pora kiedy miałam wychodzić na autobus i zadzwoniłam do niego, ale było zajęte.
Napisałam do niego i taka wyszła z tego rozmowa. Po prostu mnie olał.
Jestem rozgoryczona. Po #!$%@? było to wszystko? On to wszystko udawał? Przecież to chore. Po co rozkręcał to i dawał nadzieje? Czuje się oszukana.
#zwiazki #rozstanie #niebieskiepaski
LadyMartini - Spotykałam się przez 2 tygodnie z super facetem. Było wszystko idealnie...

źródło: comment_1600450089vfgg6VpEbGSP7oVcfS4LM2.jpg

Pobierz
  • 237
@LadyMartini no to już nie wiem, jeśli ci na serio zależy to zadzwoń do niego albo napisz żeby wytłumaczył dlaczego tak postąpił, może to czas by poważnie porozmawiać o problemie który się pojawił
@LadyMartini chciałem tak zrobić dwa lata temu swojej teraz już żonie ( ͡º ͜ʖ͡º) dobrze, że przyjechała do mnie na drugi dzień to wyjasnic, ja #!$%@? nigdy nie miałem mądrych pomyslow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harnasiek: Po co ma do niego pisac? Potraktowal ja gorzej niz psa ( ). Szkoda tylko, ze nie dal jej konkretnego powodu dla ktorego tak sie zachowal. Gdyby to zrobil to latwiej byloby jej to zrozumiec, wyciagnac jakies wnioski, nawet pogodzic sie z tym i pojsc dalej.
@LadyMartini: Gdybym miala zgadywac to pewnie pojawil mu sie lepszy model na horyzoncie. Facet zrobil w glowie szybka matematyke i wyszlo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Woofinka: nie ma lepszego modelu ode mnie, teraz wszystko by musiał przechodzić od początku. Bezsensu to całkowicie. To absurdalne zachowanie i nie wiem jak mógł mi to zrobić.
@LadyMartini: może problemy psychiczne? Znam osobę z "osobowością wycofująca sie", to ktoś, kto potrafi coś takiego napisac ot tak i sie od wszystkich odciąć bo tak. Ale chyba nigdy sie nie dowiemy. Albo zdał sobie sprawę że też idealna nie jesteś. Takie teksty typu "nie ma lepszego modelu ode mnie" nie wróżą dobrze. Trochę skromności
Poznał mnie ze swoim psem, często się przytulał, łapał za reke, całował w główkę, kładł głowę na moje kolana, tulił się, zamawiał mi ubera bym nie wracała wieczorem, całowaliśmy się. Nie naciskał na sferę seksualną, ale leciał na mnie.

#dogpill xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LadyMartini:
Ja to widzę tak :
1) Chłop ma po prostu problemy. Mam tak samo. Boi się angażować. Nawet po tych dwóch tygodniach spędzonych. Coś mu w głowie się zmieniło i jest jak jest
2) Inna babka z tindera
3)Coś w Tobie go zniesmaczyło czy coś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FlatEric:
Dlaczego zaraz okropny? Imo chłop coś z deklem ma. Postawa wycofania itede. O ile nie inna albo ona. Mi po miesiącu kręcenia coś się w głowie poprzestawiało i też urwałem kontakt z dupy. Źle? Może. Ale co zrobisz.