Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Spotykałam się przez 2 tygodnie z super facetem. Było wszystko idealnie. Wiedział z góry, że szukam związku i sam mówił, że też szuka związku. Spotykaliśmy się często. Angażował się, wychodziliśmy na randki czy do jakiś lokali. Poznał mnie ze swoim psem, często się przytulał, łapał za reke, całował w główkę, kładł głowę na moje kolana, tulił się, zamawiał mi ubera bym nie wracała wieczorem, całowaliśmy się. Nie naciskał na sferę seksualną, ale leciał na mnie. Pomagał mi w różnych rzeczach, pamiętał co mówiłam do niego, robił plany na przyszłość. Mówił o tym, że kiedyś poznam jego mame. Mieliśmy się spotkać w środę ale musiał zrobić jakąś prezentacje do pracy. Przenieśliśmy to na czwartek ale w czwartki ma probę zespołu i naprawiał jeszcze jakiś system z roboty. Mieliśmy spotkać się dzisiaj. Sam zaproponował jedzenie i potem kino. Potwierdził wczoraj. Ale od 18 sie nie odezwał. Przeczytał moje wiadomości o 5:30 i nie napisał Dzień Dobry jak zawsze. Próbowałam coś tam napisać do niego w trakcie dnia, ale nie chciałam być napastliwa, zrzuciłam na to, że pewnie ma dużo pracy. Jednak dalej potem się nie odzywał. Zbliżała się pora kiedy miałam wychodzić na autobus i zadzwoniłam do niego, ale było zajęte.
Napisałam do niego i taka wyszła z tego rozmowa. Po prostu mnie olał.
Jestem rozgoryczona. Po #!$%@? było to wszystko? On to wszystko udawał? Przecież to chore. Po co rozkręcał to i dawał nadzieje? Czuje się oszukana.
#zwiazki #rozstanie #niebieskiepaski
LadyMartini - Spotykałam się przez 2 tygodnie z super facetem. Było wszystko idealnie...

źródło: comment_1600450089vfgg6VpEbGSP7oVcfS4LM2.jpg

Pobierz
  • 237
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdikoD: Oni mieszkali razem, rozstali się. Ona się wyprowadziła a on się przeprowadził na kawalerkę. Powiedział że zaczęli zyc jak współlokatorzy, nie było seksu, uczuć, niczego. I się rozstali. Dlatego trochę wątpie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: Ale ja nie chce robić trudności komuś kto by chciał mnie pokochać. Szukam uczuć i czułości i nie dziwne, że w to wpadłam. Bardzo dużo rozmawialiśmy i poznawaliśmy się. Ja się czułam w tym bardzo dobrze i miałam wrażenie, że on też bardzo się angażuje. Przecież tyle robił dla mnie i wychodziło to z jego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: Nie dowiemy się dlaczego to zrobił. On nie powie, a może sam nie wie, a może zrzuci winę na mnie, bo mało kto przyznaje się do zachowania się w #!$%@? sposób. Nie czuje odpowiedzialności by się tłumaczyć, pomimo tego wszystkiego.

Ale jest mi bardzo ciężko pogodzić się z tym, bo nierozumiem dlaczego mógł zrobić coś takiego po tym wszystkim. Jak?! Dlaczego?!
Jakby chodziło mu o seks to by mnie obłapywał


@LadyMartini: nie koniecznie. Jak ktoś nie jest przegrywem to wie, że za duży nacisk tylko pogarsza sprawę.
Jak laska chce się bzykac to znajdzie sposób żeby majtki zdjąć przez głowę. Bez sensu oblapywac laski albo się chcą bzykać albo nie .

zrobić coś takiego po tym wszystkim


@LadyMartini: próbowałem Ci nakreślić że to dla Ciebie było tym wszystkim. Ludzie którzy szybko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LadyMartini: czekał, czekał, się nie doczekał i cyk. On pewnie też #!$%@? że tyle czasu zmarnował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głowa do góry, nie zawiniłaś ;)