Wpis z mikrobloga

Hej mirki, po długim czasie nagrywania, w tym tygodniu ukazał się mój pierwszy kurs na youtube dla przyszłych #programista15k
Także dzieląc się radością, robię małe #rozdajo

Do wygrania 2x karta paysafe card 50zł

Jedna dla plusujących, a jedna dla subskrybentów na kanale (póki co jest ich 6, także szanse są spore ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Zwycięzców wylosuje w niedziele o 14:00

Link do playlisty kursu na #youtube
https://www.youtube.com/playlist?list=PLOHaqGKEYaykln8FR6kTovbJEgQ707EdH
Pobierz kebbek - Hej mirki, po długim czasie nagrywania, w tym tygodniu ukazał się mój pierws...
źródło: comment_1600414310pFAN7uzSugIjBXCCFBLojA.jpg
  • 110
Tysiąc plusów i jeszcze nikt nie pochwalił głosu i dykcji OPa, come on mirko

@kebbek OPie, nie planuję bycia programistą15k, ale filmik mirka zawsze odpalę chociażby z szacunku, i mogę ocenić chociaż to, że masz przyjemny głos i niezłą dykcję, widać właściwego człowieka na właściwym miejscu. Powodzenia w rozwijaniu kanału.
@kebbek: Zajebisty kurs,jeżeli ktokolwiek z niego skorzysta to ktoś kto już to umie dla przypomnienia xD Wyjasnianie zagadnien w 2-3minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus masz za darmowy hajs a nie jakosc kursu xD
@kebbek: nie wiem jak inni ale jak oglądam jakiś film/tutorial na yt gdzie prowadzący odnosi się do oglądającego w pierwszej osobie (znajdziesz, pobierzesz,patrzysz itp.) to od razu mam ochotę wyłączyć.
Czy tworzysz film dla jednej osoby czy dla wielu? imo o wiele lepiej brzmi gdy używa się liczby mnogiej, czy słyszałeś @kebbek żeby w mediach ktoś powiedział, dziękuję Ci że słuchasz tej audycji? zawsze będzie dziękuję wam.
@interpenetrate: to dopiero kropla w morzu wiedzy, ale od czegoś trzeba zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Megawonsz_dziewienc wystarczy, że chociaż jedna osoba coś z tego wyciągnie i będę happy

@mr_car tak słyszałem sporo takich materiałów. W tym kontekście, bardziej myślę pod kątem tych nagrań jako wirtualne korki 1 on 1 z kursantem, gdzie się zwracam do niego bezpośrednio (pobierzesz ..) lub per 'my' (wyszukamy .. ), jeżeli