Wpis z mikrobloga

Hej mirki, po długim czasie nagrywania, w tym tygodniu ukazał się mój pierwszy kurs na youtube dla przyszłych #programista15k
Także dzieląc się radością, robię małe #rozdajo

Do wygrania 2x karta paysafe card 50zł

Jedna dla plusujących, a jedna dla subskrybentów na kanale (póki co jest ich 6, także szanse są spore ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Zwycięzców wylosuje w niedziele o 14:00

Link do playlisty kursu na #youtube
https://www.youtube.com/playlist?list=PLOHaqGKEYaykln8FR6kTovbJEgQ707EdH
Pobierz kebbek - Hej mirki, po długim czasie nagrywania, w tym tygodniu ukazał się mój pierws...
źródło: comment_1600414310pFAN7uzSugIjBXCCFBLojA.jpg
  • 110
@kamilek98PL ile nauki - to zależy jakie masz tempo nauki, z jakich materiałów się uczysz i czy robisz swoje projekty. A co trzeba umieć; to na pewno ogólna znajomość .Net'a + w zależności co chcesz programować: aplikacje webowe - to ASP.NET, aplikacje mobilne - Xamarin, aplikacje desktopowe - WPF. Poza tym dobrze znać ogólne zasady OOP, SOLID i oczywiście git. Przed pierwszą rekrutacją na staż czy też na stanowisko juniora, polecam wrzucić
@kebbek: Nie jestem #programista15k ale z nudów bawię się od czasu do czasu. Duży szacun za C#, mój pierwszy język i w niego chyba najwięcej godzin "nie spędzonych na grach" włożyłem. Daje subka bo mało który kurs podejmuje kwestie nullable variables a imo jest to bardzo pomocne. Propsik, plusik i subek.
Może w przyszłości opracowanie materiału na MCPD?
@kebbek: dalem plusa, dałem suba i nie chce brać udziału w losowaniu. Po prostu wspieram wartościowe, darmowe kursy, a ten brzmi fajnie. Może sobie ogladne bo nigdy nic w C# nie dziobałem. Taki kurs to rozdajo samo w sobie.
nie chce brać udziału w losowaniu. Po prostu wspieram wartościowe, darmowe kursy, a ten brzmi fajnie. Może sobie ogladne bo nigdy nic w C# nie dziobałem


@kubaw92: <3

@SweetStud: oj byczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cryolite: dzięki, jakieś plany już mam, także wartościowe materiały się prędzej czy później pojawią.
Widzę też progres w nagrywaniu po sobie co powinno przyspieszyć ten proces

@OSTROZNIE, a bo