Wpis z mikrobloga

Elo Mirki, postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i żeby poczuć się nieco bardziej męsko postanowiłem nieco zapuścić brodę. Po około 3 tygodniach (i delikatnych przycinaniach) mam taki okropny koper XD. ciągle łudziłem się że po prostu trzeba czekać i dłuższy zarost po przycięciu da lepszy efekt i zakryje puste miejsca, no ale ni #!$%@?. Czy jest tu jakiś Barber lub ktoś kto się zna i spojrzy na to, jest jakaś szansa? jest w ogóle sens brnąć w to dalej? są jakieś sprawdzone techniki? czy po prostu jestem skrzywdzony genetycznie i z zarostem zawsze będę wyglądał tak obleśnie? xD #barber #fryzjer #fryzura #broda #zarost #brodaboners #brodacze
gooway - Elo Mirki, postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i żeby poczuć się nieco ba...

źródło: comment_1600373694RBuPn9NUQZHxPRGy0RTnTG.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gooway: po pierwsze nie przycinaj tego sam, po drugie szczotka do brody i codziennie 2 min masowania skóry na polikach i po trzecie zaprowadź to do barbera, a on Ci wyjaśni co można z tym zrobić i jak zapuszczać, żeby wyglądało normalnie. Na brodę ze zdjęcia nie masz co liczyć w najbliższym czasie, tam jest rudy włos, a on jest zupełnie inny niż ten Twój.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: im dłuższy włos tym mniej będzie widać te placki, ale wtedy zaczyna się zabawa z uzyskaniem estetycznego kształtu. Ja już robię trzecie kółko z samodzielnym podgalaniem i stwierdziłem że bez barbera nie dam rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)