Wpis z mikrobloga

  • 5
Ciekawi Cię świat produkcji? Marzysz o karierze przy taśmie? Czujesz dreszcze na myśl o przygodzie wśród pędzących trybów? Gardzisz owocowymi czwartkami i młodymi, dynamicznymi zespołami? Przyjdź do nas! ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MortRainey: możesz odkryć fascynujący świat produkcji stojąc na końcu taśmy i pakując końcowy produkt, nie mając pojęcia jakie maszyny i technologie są elementami procesu produkcyjnego. ;)
  • Odpowiedz
o #!$%@?, ale powiedzcie jak tak można, jak można tak pisać. Pewnie jeszcze list motywacyjny wymagany, dlaczego chciałbyś składać jakiś szit na taśmie. Dlaczego ktoś wpadł na pomysł, że to jest spoko. #!$%@?.
  • Odpowiedz
@MortRainey: o, zawsze lubiłem Galileo i oglądanie tych wielkich maszyn, chętnie bym sobie sobie takie coś poobserwował, ale nigdy nie byłem w środku hali produkcyjnej chyba, także pewnie wcale to tak nie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MortRainey: o, Sosnowiec, widzę rekruterzy muszą sięgać głęboko do portfela wyobraźni, żeby spróbować zachęcić do takiej pracy i w takim miejscu xDDDDD
Jak to dobrze, że ja od tego miasta z daleka się już trzymam.
  • Odpowiedz
@MortRainey:
Pracuje 5 lat na produkcji i zaprawdę powiadam Ci: to nieokiełznany żywioł. Wymagający, ciągle zaskakujący, problematyczny i piętrzący wyzwania. Ciągle trzeba się uczyć.

Ale jestem głównym technologiem w zakladzie :). Jeśli natomiast nabór jest na pakowacza, to Janusz biznesu poleciał ostro...
  • Odpowiedz