Wpis z mikrobloga

@mirkobogdan: zawsze mnie zastanawia kto #!$%@? to projektuje, przeciez w korpo to pewnie jakis dlugi proces wyceny approvy wiele ludzi musi to zatwierdzic, chyba ze #!$%@? z odpoadow po pozostalych butach to robia jako recykling
@mirkobogdan: pójdź w nich na rozmowę kwalifikacyjną do dużego korpo w wafce. Stań w drzwiach i pozwól rekruterom oraz hr-rowcom napatrzeć się na nie. Niech zobaczą, że mają do czynienia z kimś, kto jest całkowicie pewien swojej wartości oraz nie wykracza poza budżet założony na danym projekcie. Doświadczeni headhunterzy będą wiedzieć, że trafili na kandydata, który dostarczy im solucję bez oglądania się na innych co przełoży się bezpośrednio na ich premie.
Na pewno lepsze niż Adidas x Pharrell Williams ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wyjzprz2: Wybrałeś #!$%@?ą kolorystykę chyba z całej kolekcji xd Choć fakt, na początku to collabo było jeszcze jako tako świeże (choć nie moim guście pożądania), potem czerstwe strasznie.

Najlepsze, że byłby tam znaczek jakiegoś Kanye West, czy innego Hilfigera to gimbusy koczowałyby na chodniku i płaciły po 800 zł, ale że to jakiś bazarowy but
Nie wiem, może za stary jestem, może za młody, nieobeznany czy coś, ale może ktoś jasno wytłumaczyć co z nimi nie tak? Wygląda to jak but, na stopie pewno leży jak but, jakościowo raczej się rozwalą sporo szybciej niż jakieś markowe, ale cena do tego adekwatna, funkcjonalność w porządku, wiadomo, że ani w tym pograć, pobiegać czy wyjść gdzieś bardziej uroczyście, ale tak do normalnego chodzenia ok, a wygląd to kwestia gustu,