Wpis z mikrobloga

Ponieważ kolega @Nox_ ciągle stosuje te same bzdurne argumenty, usprawiedliwiając neuropkowy polityczny spam na głównej, a mnie wstawił na czarno, to piszę w osobnym wpisie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwsze - moderacja zezwala na używanie list do wołania. Prawactwo też tego używa, np. wojna_idei. Wtedy wam to nie przeszkadza.


@Nox_: Naprawdę porównujesz postawę @wojna_idei (który zazwyczaj tworzy quality content i jest otwarty na rzeczową, kulturalną dyskusję) do politycznego spamu typu "hehe, jakiś kuc się zesrał i śmierdzi! xD"? Jak często @wojna_idei używa tego sposobu, a jak często Wy (ze szczególnym uwzględnieniem Ciebie)? Zresztą, pisanie w tym kontekście tylko o nim świadczy o tym, w jak niewielkiej skali konserwy stosują to nieuczciwe rozwiązanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po drugie - nikt wam nie broni zrobić swojej listy przez mikrolisty, tak działa wolny rynek.


To wtedy dopiero narzekałbyś na "prawacki spam" na głównej. Poza tym #4konserwy i #konfederacja nie potrzebują takich nieuczciwych zagrywek, ponieważ konserwowy kontent dostaje się na główną bez takiego boostu.

Po trzecie - żadne listy nie musiałyby powstać jakbyście nie zakopywali masowo cytatów waszych idoli jako informacja nieprawdziwa albo wypowiedzi kogokolwiek poza Kucerią.


Te niby "masowe" zakopy to reakcja na Wasz polityczny spam. Narzekacie na konserwy zwołujące się na jakiś discordach (mimo braku dowódów ani na sam fakt, ani na masowość tegoż), a sami robicie właściwie to samo i nawet niespecjalnie się z tym ukrywacie! xD

Chyba założę nowy tag #1000wolanekneuropy, żeby pokazać, na jak masową skalę i jakimi treściami neuropa spamuje Wykop swoimi treściami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#1000manipulacjiinvisiblebordera #bekazlewactwa
plackojad - Ponieważ kolega @Nox ciągle stosuje te same bzdurne argumenty, usprawiedl...

źródło: comment_1600337814cGjS7TkedJudb6AXGKckDS.jpg

Pobierz
  • 9
@plackojad: No tu chyba nikt nie musi komentować tego, że twórczyni nawet nie pochyliła się nad konceptem społecznego konstruktu, tylko wygłosiła swoją opinię na temat biologii, poparła ją swoim tytułem, i tak "zaorała" całą gałąź socjologi, psychologii, filozofii. Nie ma w końcu nic lepszego niż uznanie że skoro jest się ekspertem w jednej dziedzinie, to jest się w każdej, jako argumentum ad verecundiam, czyli najwyższy rodzaj augmentacji szymka.
https://www.wykop.pl/link/5689717/tozsamosc-plciowa-nie-jest-konstruktem-spolecznym/
@plackojad: W skrócie, typek robi tak rynsztokowe znaleziska, że gdyby dodawał linki do wikipedii, mógłby lepiej wyedukować społeczność wykopu. To jest pseudo wiedza, a że go bronisz nie zaskakuje. Tylko nie mów że chodzi ci o coś więcej niż obrzucanie się gównem.
@plackojad: ale czego się spodziewać po neuropisowskim multikoncie razemkowych tłumoków? Te konto to jest kwintesencja wszystkoego co na tym portalu powoduje zmniejszenie się "zasięgów" a ostatnia decyzja "moderacji" potwierdza, że NIKT z administratorów nie rozumie OCB.

Ja też jestem czarnolistowany przez tego Mireczka, po co? Bo dlaczego mam mu psuć wpisy jak na przykład Neubercikowi? Czikapu robi swój content jak to on się wyraził dla swoich razemkowych kolegów z partii.
qluch - @plackojad: ale czego się spodziewać po neuropisowskim multikoncie razemkowyc...

źródło: comment_1600340011U4FXEjGerGf5J2u8tE6BHH.jpg

Pobierz
@Tyraxor:

https://www.wykop.pl/link/5689717/tozsamosc-plciowa-nie-jest-konstruktem-spolecznym/


No i gdzie tu masz brak rzeczowej, kulturalnej dyskusji? Akademicki dyskurs, w dodatku bez sugestywnych komentarzy wrzucającego nagranie ani bez ucinania materiału - co da się zauważyć w argumentacji neuropków i #tvpis. Włączanie do dyskusji argumentów, jakich nie znajdziesz w mainstreamowych mediach. Quality content jak nic - chyba, że jesteś zwolennikiem tezy o 50-iluś tam płciach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/5637069/czy-warto-znac-prawde-analiza-matrixa/


I znowu dajesz