Wpis z mikrobloga

Zabrzmię trochę jak boomer, ale obecnemu młodemu pokoleniu całkowicie w dupie się poprzewracało od tego netflixa, tictoca, instagrama i nie wiadomo czego jeszcze

Młode dziewczynki, 13 lat i kręcą dupami przed zbokami, zwyrolami i głową narodu #pdk
Ja za gówniaka to pamiętam że bawiliśmy się patykami w rycerzów, udawaliśmy wojnę, rzucaliśmy kamieniami w meneli, a dziewczyny to miały ubrania po starszym bracie, kto by pomyślał, że za 20 lat dzieci w tym wieku będą sprzedawał swoją cnotę.
Teraz to taka 13 ubiera się sama jak widzicie, tańczy do piosenki o ssaniu fiuta, zaraz wyskoczy pewnie jakiś tęczowy neofita mówiący że świat się rozwija, taaaa idź lepiej oglądać małe dziewczynki na netflixie zwyrolu, popłakałem to znikam

#zalesie #bekazlewactwa #takaprawda #4konserwy
z.....s - Zabrzmię trochę jak boomer, ale obecnemu młodemu pokoleniu całkowicie w dup...
  • 139
@ediz4: A jaką masz grupę badawczą? Jest zróżnicowana? Jaką masz grupę badawczą z lat 90?

To jest właśnie Wasz problem, kumplu. Twoje obserwacje są bezwartościowe w kontekście orzekania ogólnych prawd, mogą służyć jedynie jako intuicje, ale już dalej nic nie robicie z tymi intuicjami, bo zwykle każda konserwa jest leniem intelektualnym. Łatwo sadzić głodne kawałki i ogólne tezy bez żadnych dowodów, na tym polega cały populizm.
@johny-kalesonny: Mylisz się. Po prostu nie rozumiesz że nie jesteśmy na uczelni i nie wygłaszamy referatu w oparciu o badania a wypowiadamy swoje zdanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami i wielu patologiami. W czym moja opinia jest gorsza o twojej? Twoja jest oparta o badania? to je zapodaj bo jak na razie podpierasz się tym co ja - własnym doświadczeniem życiowym. Więc to

bo zwykle każda konserwa jest leniem intelektualnym. Łatwo