Wpis z mikrobloga

Zabrzmię trochę jak boomer, ale obecnemu młodemu pokoleniu całkowicie w dupie się poprzewracało od tego netflixa, tictoca, instagrama i nie wiadomo czego jeszcze

Młode dziewczynki, 13 lat i kręcą dupami przed zbokami, zwyrolami i głową narodu #pdk
Ja za gówniaka to pamiętam że bawiliśmy się patykami w rycerzów, udawaliśmy wojnę, rzucaliśmy kamieniami w meneli, a dziewczyny to miały ubrania po starszym bracie, kto by pomyślał, że za 20 lat dzieci w tym wieku będą sprzedawał swoją cnotę.
Teraz to taka 13 ubiera się sama jak widzicie, tańczy do piosenki o ssaniu fiuta, zaraz wyskoczy pewnie jakiś tęczowy neofita mówiący że świat się rozwija, taaaa idź lepiej oglądać małe dziewczynki na netflixie zwyrolu, popłakałem to znikam

#zalesie #bekazlewactwa #takaprawda #4konserwy
z.....s - Zabrzmię trochę jak boomer, ale obecnemu młodemu pokoleniu całkowicie w dup...
  • 139
@zartos boże xd jak ty pieprzysz. Tak było od dawna tylko obecnie w porównaniu do roku 2000 2010 nie było tylu aplikacji i możliwości by kręcić dupa. Taka jest moda była i będzie że osoby chcą zwrócić na siebie uwagę poprzez wygląd niezależnie od wieku. Jest to wina głównie tych gossipowskich czytadelek gdzie gwiazdy Hollywoodu czy muzyki błyszczą dupa cycem i kasą.
Swoją drogą gdzie wy tu macie problem z netflixem xd
Teraz to taka 13 ubiera się sama jak widzicie, tańczy do piosenki o ssaniu fiuta, zaraz wyskoczy pewnie jakiś tęczowy neofita mówiący że świat się rozwija


@zartos: Sugerowanie, że kiedyś było inaczej xD

Teraz przez to, że jest instagram, tiktok i facebook - to jest widoczne w sieci. Ale nie opowiadajmy bajek, że kiedyś 13-latki były grzeczne, bo to nieprawda. I sam znajdziesz przykłady ze swojego otoczenia, tylko teraz je wypierasz.
@zartos: W ogoel beka, bo ja jestem już po 20 triche o dalej jak miałabym założyć obcisła czerwona sukienkę z dekoltem i szpilkami to czuła bym się jak szmata i czułabym, ze każdy by się na mnie patrzył, a one tak chodzą tako i jak zakłada to z 18 latka to spoko bo ja tez chciałam się tak u osrac i wcale nie ssal fiuta, tylko po prostu dla soebie, ale
Sugerowanie, że kiedyś było inaczej xD

Teraz przez to, że jest instagram, tiktok i facebook - to jest widoczne w sieci. Ale nie opowiadajmy bajek, że kiedyś 13-latki były grzeczne, bo to nieprawda. I sam znajdziesz przykłady ze swojego otoczenia, tylko teraz je wypierasz.


@johny-kalesonny: W sensie że w latach 90/00 13 latki kręciły dupą tylko nie w internecie a na żywo tak? Gdzie Ty się wychowywałeś?
@zartos: @zartos: Kiedyś to było, nie to zezwierzęcenie co teraz, pamiętam moją gimbazę i te kilkanaście nastoletnich ciąż przed 15 rokiem życia, rzucanie kubłami na śmieci w nauczycieli, sebastiany na fecie, bijatyki za tymi słynnymi garażami nagrywane jakimiś cegłofonami i niezwykle ambitna muzyka w sensie polski rap o ruchaniu i dilowaniu z przerwami na "leje się sperma" by Dr. ALBONista